Vesper

44 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 5 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 16.7% (2/12) 62.5% (10/16) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.11 за 12 ігор 0.18 за 16 ігор 12 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/9) 62.5% (5/8) 9 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 100.0% (3/3) 1 гра · мало
Дон — 33.3% (1/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 44
Win-rate 40.9% 18/44
Бали 27.42 з них 8.56 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 2.07

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 83.3% 5/6
шериф 50.0% 3/6
дон 33.3% 1/3
мирний 31.0% 9/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 65.9%
шериф 6 13.6%
мафія 6 13.6%
дон 3 6.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Fleur de Lys Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 44 гри
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 21 Fleur de Lys Cup
У середньому топ-42.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 3 з 21

Останні турніри

17 з 21 топ-81.0%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 2 · бали 2.79 · допи +1.30 · штраф −0.60 · ПУ 1
3 з 21 топ-14.3%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 10 · бали 14.02 · допи +2.82 · штраф — · ПУ 1
7 з 21 топ-33.3%
Black Tie Mafia Cup фінал 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 16 · перемог 6 · бали 10.61 · допи +4.44 · штраф −1.47 · ПУ 5

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Black Tie Mafia Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.39 · Black Tie Mafia Cup, Фінал

Активність

6 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 3 6.8% 33.3% 1/3
2 3 6.8% 66.7% 2/3
3 4 9.1% 25.0% 1/4
4 5 11.4% 20.0% 1/5
5 4 9.1% 25.0% 1/4
6 7 15.9% 42.9% 3/7
7 5 11.4% 60.0% 3/5
8 4 9.1% 50.0% 2/4
9 4 9.1% 50.0% 2/4
10 5 11.4% 40.0% 2/5
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.3% 33.3% 1/3
2 1 3.4% 0.0% 0/1
3 2 6.9% 0.0% 0/2
4 5 17.2% 20.0% 1/5
5 3 10.3% 33.3% 1/3
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 5 17.2% 60.0% 3/5
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 2 6.9% 0.0% 0/2
10 3 10.3% 33.3% 1/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 2 33.3% 50.0% 1/2
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.