Kapibara

52 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) 68.8% (11/16) 16 ігор
Доп/гру 0.08 за 16 ігор 0.08 за 16 ігор 16 ігор
Мирний 40.0% (4/10) 70.0% (7/10) 10 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія 100.0% (2/2) 80.0% (4/5) 2 гри · мало
Дон 100.0% (3/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 52
Win-rate 55.8% 29/52
Бали 34.21 з них 4.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 70.0% 7/10
шериф 50.0% 1/2
мирний 48.6% 17/35

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 67.3%
мафія 10 19.2%
дон 5 9.6%
шериф 2 3.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Big 10

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 52 гри
Фіналів 4 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 21 Big 10
У середньому топ-43.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 4 3 з 21

Останні турніри

3 з 21 топ-14.3%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 9 · бали 10.55 · допи +1.25 · штраф −0.30 · ПУ —
4 з 21 топ-19.0%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 11 · бали 13.45 · допи +1.25 · штраф — · ПУ —
5 з 10 топ-50.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 6 · бали 6.50 · допи +0.80 · штраф −0.30 · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Fool’s cup фінал 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West ігор 10 · перемог 3 · бали 3.71 · допи +1.20 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 68.8% (11/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · Fool’s cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Big 10, Відбіркові

Активність

6 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
52 гри · частки рахуються від них
1 3 5.8% 100.0% 3/3
2 5 9.6% 20.0% 1/5
3 4 7.7% 50.0% 2/4
4 8 15.4% 62.5% 5/8
5 4 7.7% 75.0% 3/4
6 7 13.5% 42.9% 3/7
7 8 15.4% 37.5% 3/8
8 5 9.6% 60.0% 3/5
9 6 11.5% 66.7% 4/6
10 2 3.8% 100.0% 2/2
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 5.7% 100.0% 2/2
2 4 11.4% 0.0% 0/4
3 3 8.6% 33.3% 1/3
4 6 17.1% 66.7% 4/6
5 3 8.6% 100.0% 3/3
6 6 17.1% 50.0% 3/6
7 3 8.6% 0.0% 0/3
8 2 5.7% 0.0% 0/2
9 4 11.4% 50.0% 2/4
10 2 5.7% 100.0% 2/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 3 30.0% 66.7% 2/3
8 3 30.0% 100.0% 3/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 20.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.