Solaris

68 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
5 турнірів ·1× переможець
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (8/16) 50.0% (8/16) 16 ігор
Доп/гру 0.13 за 16 ігор 0.07 за 16 ігор 16 ігор
Мирний 30.0% (3/10) 55.6% (5/9) 10 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія — 25.0% (1/4) 0 ігор
Дон 100.0% (4/4) 100.0% (1/1) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 68
Win-rate 52.9% 36/68
Бали 41.89 з них 7.27 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 2.58

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 85.7% 6/7
мафія 66.7% 8/12
мирний 46.3% 19/41
шериф 37.5% 3/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 60.3%
мафія 12 17.6%
шериф 8 11.8%
дон 7 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Fool’s cup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Fool’s cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 68 ігор
Фіналів 5 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Fool’s cup
У середньому топ-37.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 5 1 з 10

Останні турніри

4 з 21 топ-19.0%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 8 · бали 10.30 · допи +2.00 · штраф −0.30 · ПУ —
9 з 21 топ-42.9%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 8 · бали 9.16 · допи +1.16 · штраф −0.30 · ПУ 1
7 з 10 топ-70.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 5 · бали 4.90 · допи +0.50 · штраф −0.60 · ПУ —
9 з 21 топ-42.9%
Black Tie Mafia Cup фінал 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 16 · перемог 8 · бали 8.93 · допи +1.71 · штраф −1.08 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
травень 2026 — 50.0% (13/26)
Максимум допів за гру
+0.91 · Black Tie Mafia Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.39 · Black Tie Mafia Cup, Фінал

Активність

8 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 9 13.2% 33.3% 3/9
2 4 5.9% 50.0% 2/4
3 6 8.8% 66.7% 4/6
4 7 10.3% 42.9% 3/7
5 7 10.3% 57.1% 4/7
6 7 10.3% 28.6% 2/7
7 6 8.8% 33.3% 2/6
8 7 10.3% 100.0% 7/7
9 7 10.3% 85.7% 6/7
10 8 11.8% 37.5% 3/8
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 14.6% 33.3% 2/6
2 3 7.3% 33.3% 1/3
3 3 7.3% 66.7% 2/3
4 3 7.3% 33.3% 1/3
5 4 9.8% 75.0% 3/4
6 5 12.2% 20.0% 1/5
7 4 9.8% 25.0% 1/4
8 4 9.8% 100.0% 4/4
9 3 7.3% 66.7% 2/3
10 6 14.6% 33.3% 2/6
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 2 28.6% 100.0% 2/2
9 2 28.6% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.