Alegria

58 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.8% (7/16) 62.5% (10/16) 16 ігор
Доп/гру 0.19 за 16 ігор 0.19 за 16 ігор 16 ігор
Мирний 11.1% (1/9) 53.8% (7/13) 9 ігор · мало
Шериф — 100.0% (1/1) 0 ігор
Мафія 100.0% (5/5) 100.0% (1/1) 5 ігор · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (1/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 58
Win-rate 51.7% 30/58
Бали 42.29 з них 10.05 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 13
Штрафи 2.09

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 1/1
мафія 100.0% 9/9
дон 66.7% 2/3
мирний 40.0% 18/45

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 45 77.6%
мафія 9 15.5%
дон 3 5.2%
шериф 1 1.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце Big 10 · Fleur de Lys Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 58 ігор
Фіналів 4 100.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 21 Big 10
У середньому топ-24.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 4 2 з 21

Останні турніри

2 з 21 топ-9.5%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 7 · бали 11.13 · допи +3.02 · штраф — · ПУ 3
2 з 21 топ-9.5%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 10 · бали 14.04 · допи +3.04 · штраф −0.50 · ПУ 4
4 з 10 топ-40.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 6 · бали 7.12 · допи +1.80 · штраф −0.90 · ПУ 2
8 з 21 топ-38.1%
Black Tie Mafia Cup фінал 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 16 · перемог 7 · бали 10.00 · допи +2.19 · штраф −0.69 · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
24 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.52 · Big 10, Фінал

Активність

7 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
58 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.6% 80.0% 4/5
2 6 10.3% 66.7% 4/6
3 5 8.6% 60.0% 3/5
4 6 10.3% 50.0% 3/6
5 8 13.8% 50.0% 4/8
6 4 6.9% 50.0% 2/4
7 5 8.6% 60.0% 3/5
8 7 12.1% 57.1% 4/7
9 5 8.6% 20.0% 1/5
10 7 12.1% 28.6% 2/7
45 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.7% 66.7% 2/3
2 3 6.7% 66.7% 2/3
3 3 6.7% 33.3% 1/3
4 5 11.1% 40.0% 2/5
5 7 15.6% 42.9% 3/7
6 4 8.9% 50.0% 2/4
7 5 11.1% 60.0% 3/5
8 3 6.7% 0.0% 0/3
9 5 11.1% 20.0% 1/5
10 7 15.6% 28.6% 2/7
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 22.2% 100.0% 2/2
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 66.7% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.