O!Lessya

25 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 25 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 квітня 2026, Ocean Drive Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 25
Win-rate 28.0% 7/25
Бали 9.05 з них 3.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 40.0% 2/5
мирний 29.4% 5/17
шериф 0.0% 0/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 68.0%
мафія 5 20.0%
шериф 2 8.0%
дон 1 4.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 25 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 14 Ocean Drive Cup
У середньому топ-88.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 12 з 14

Останні турніри

12 з 14 топ-85.7%
Ocean Drive Cup 25–26 квітня 2026 · CLM · Miami Gardens ігор 10 · перемог 3 · бали 4.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ —
20 з 22 топ-90.9%
Rendez-Vous фінал 14 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 15 · перемог 4 · бали 4.75 · допи +2.00 · штраф −1.50 · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
11 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 26.7% (4/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · Ocean Drive Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Rendez-Vous, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
25 ігор · частки рахуються від них
1 3 12.0% 0.0% 0/3
2 3 12.0% 33.3% 1/3
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 4 16.0% 0.0% 0/4
5 3 12.0% 66.7% 2/3
6 1 4.0% 0.0% 0/1
7 2 8.0% 50.0% 1/2
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 3 12.0% 33.3% 1/3
10 2 8.0% 0.0% 0/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 3 17.6% 33.3% 1/3
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 3 17.6% 0.0% 0/3
5 3 17.6% 66.7% 2/3
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 1 5.9% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 100.0% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 40.0% 50.0% 1/2
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.