Devil

45 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 25 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 квітня 2026, Ocean Drive Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 45
Win-rate 46.7% 21/45
Бали 25.24 з них 5.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 6
Штрафи 2.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 6/9
дон 50.0% 3/6
шериф 42.9% 3/7
мирний 39.1% 9/23

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 23 51.1%
мафія 9 20.0%
шериф 7 15.6%
дон 6 13.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 45 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 CLM Finals 2025
У середньому топ-62.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 5 з 10

Останні турніри

14 з 14 топ-100.0%
Ocean Drive Cup 25–26 квітня 2026 · CLM · Miami Gardens ігор 10 · перемог 3 · бали 3.27 · допи +0.90 · штраф −1.20 · ПУ 2
8 з 22 топ-36.4%
Rendez-Vous фінал 14 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 15 · перемог 7 · бали 9.52 · допи +2.60 · штраф −0.30 · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
CLM Finals 2025 фінал 16–17 січня 2026 · CLM ігор 20 · перемог 11 · бали 12.44 · допи +2.20 · штраф −0.90 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
січень 2026 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+0.50 · Rendez-Vous, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Ocean Drive Cup, Відбіркові

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 6 13.3% 33.3% 2/6
2 6 13.3% 66.7% 4/6
3 3 6.7% 66.7% 2/3
4 4 8.9% 50.0% 2/4
5 4 8.9% 50.0% 2/4
6 3 6.7% 33.3% 1/3
7 7 15.6% 28.6% 2/7
8 4 8.9% 75.0% 3/4
9 4 8.9% 25.0% 1/4
10 4 8.9% 50.0% 2/4
23 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 17.4% 50.0% 2/4
2 3 13.0% 66.7% 2/3
3 3 13.0% 66.7% 2/3
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 2 8.7% 50.0% 1/2
6 1 4.3% 0.0% 0/1
7 5 21.7% 20.0% 1/5
8 1 4.3% 0.0% 0/1
9 1 4.3% 0.0% 0/1
10 1 4.3% 0.0% 0/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 42.9% 66.7% 2/3
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 22.2% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 2 22.2% 50.0% 1/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 100.0% 2/2
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.