TimesSquare

27 ігор за 2026 рік · остання гра 3 кві 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 квітня 2026, Gatsby.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 27 клубні 19 · турнірні 8
Win-rate 48.1% 13/27
Бали 11.90 з них 0.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.03
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 1.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 5/7
дон 50.0% 2/4
мирний 40.0% 6/15
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 55.6%
мафія 7 25.9%
дон 4 14.8%
шериф 1 3.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 10 Gatsby Cup
У середньому топ-80.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 8 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
Gatsby Cup фінал 28 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 8 · перемог 3 · бали 2.60 · допи — · штраф −0.40 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №7800202
Найбільший штраф
−0.50 · №9400109

Активність

5 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
27 ігор · частки рахуються від них
1 3 11.1% 66.7% 2/3
2 2 7.4% 100.0% 2/2
3 6 22.2% 33.3% 2/6
4 2 7.4% 100.0% 2/2
5 4 14.8% 75.0% 3/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 2 7.4% 0.0% 0/2
9 4 14.8% 50.0% 2/4
10 3 11.1% 0.0% 0/3
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 50.0% 1/2
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 4 26.7% 25.0% 1/4
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 2 13.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.7% 0.0% 0/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 2 13.3% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 1 14.3% 100.0% 1/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 50.0% 50.0% 1/2
10 1 25.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.