Лоску

29 ігор за 2026 рік · остання гра 28 лют 2026
2 турніри ·1× переможець
New York, Poland · домашній клуб — Mirage Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 лютого 2026, Gatsby Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29 клубні 6 · турнірні 23
Win-rate 41.4% 12/29
Бали 16.90 з них 5.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 0.70

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 77.8% 7/9
шериф 50.0% 1/2
мирний 26.7% 4/15
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 51.7%
мафія 9 31.0%
дон 3 10.3%
шериф 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Rendez-Vous

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 23 гри
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 22 Rendez-Vous
У середньому топ-47.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 2 1 з 22

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Gatsby Cup фінал 28 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 8 · перемог 2 · бали 1.90 · допи +0.60 · штраф −0.70 · ПУ 1
1 з 22 перемога
Rendez-Vous фінал 14 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 15 · перемог 8 · бали 12.40 · допи +3.80 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра
Найкращий місяць
лютий 2026 — 41.4% (12/29)
Максимум допів за гру
+0.60 · Rendez-Vous, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.40 · Gatsby Cup, Відбіркові

Активність

4 ігрові дні, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 4 13.8% 25.0% 1/4
2 2 6.9% 0.0% 0/2
3 2 6.9% 50.0% 1/2
4 2 6.9% 100.0% 2/2
5 6 20.7% 33.3% 2/6
6 4 13.8% 50.0% 2/4
7 1 3.4% 100.0% 1/1
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 2 6.9% 50.0% 1/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 5 33.3% 20.0% 1/5
6 1 6.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 3 20.0% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 2 22.2% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.