AntoШa

28 ігор за 2026 рік · остання гра 19 тра 2026
Chicago, USA · домашній клуб — Mafia Country Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 травня 2026, Gatsby.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 28 клубні 8 · турнірні 20
Win-rate 17.9% 5/28
Бали 6.84 з них 3.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 2.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 23.5% 4/17
мафія 16.7% 1/6
шериф 0.0% 0/3
дон 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 60.7%
мафія 6 21.4%
шериф 3 10.7%
дон 2 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 20 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 CLM Finals 2025
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
CLM Finals 2025 фінал 16–17 січня 2026 · CLM ігор 20 · перемог 5 · бали 7.14 · допи +3.10 · штраф −2.10 · ПУ 4

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
5 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 25.0% (5/20)
Максимум допів за гру
+0.50 · CLM Finals 2025, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · №9400110

Активність

6 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 3 10.7% 0.0% 0/3
2 3 10.7% 0.0% 0/3
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 5 17.9% 0.0% 0/5
5 2 7.1% 100.0% 2/2
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 2 7.1% 0.0% 0/2
8 3 10.7% 66.7% 2/3
9 4 14.3% 0.0% 0/4
10 2 7.1% 0.0% 0/2
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 11.8% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 2 11.8% 0.0% 0/2
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 2 11.8% 0.0% 0/2
8 3 17.6% 66.7% 2/3
9 3 17.6% 0.0% 0/3
10 1 5.9% 0.0% 0/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 33.3% 0.0% 0/2
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.