Adidas

20 ігор за 2026 рік · остання гра 22 бер 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 березня 2026, Tulip Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 20 клубні 4 · турнірні 16
Win-rate 50.0% 10/20
Бали 13.33 з них 3.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.17
ПУ · перший убитий 2
Штрафи 1.08

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 66.7% 2/3
мирний 40.0% 6/15

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 15 75.0%
дон 3 15.0%
мафія 2 10.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 20 Tulip Cup
У середньому топ-20.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 4 з 20

Останні турніри

4 з 20 топ-20.0%
Tulip Cup фінал 21–22 березня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 8 · бали 11.33 · допи +3.40 · штраф −1.08 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.65 · Tulip Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.39 · Tulip Cup, Фінал

Активність

3 ігрові дні, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
20 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 3 15.0% 66.7% 2/3
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 2 10.0% 100.0% 2/2
6 2 10.0% 0.0% 0/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 2 10.0% 0.0% 0/2
10 2 10.0% 50.0% 1/2
15 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 6.7% 0.0% 0/1
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 3 20.0% 66.7% 2/3
9 2 13.3% 0.0% 0/2
10 2 13.3% 50.0% 1/2
роль ще не випадала
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 100.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.