IPISHKA

10 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 11 кві 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 11 квітня 2026, Chill cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 10
Win-rate 60.0% 6/10
Бали 6.80 з них 1.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 0.80

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 60.0% 3/5
мирний 50.0% 2/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мафія 5 50.0%
мирний 4 40.0%
дон 1 10.0%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Chill cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Chill cup
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Chill cup фінал 11 квітня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 6.80 · допи +1.60 · штраф −0.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
7 ігор
Максимум допів за гру
+0.40 · Chill cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Chill cup, Відбіркові

Активність

1 ігровий день, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
10 ігор · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 1 10.0% 100.0% 1/1
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 1 10.0% 100.0% 1/1
4 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 100.0% 1/1
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 1 25.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.