tur

50 ігор за 2026 рік · остання гра 15 тра 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 15 травня 2026, Gatsby.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 50 клубні 5 · турнірні 45
Win-rate 40.0% 20/50
Бали 29.16 з них 10.36 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 2.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 9/13
шериф 40.0% 2/5
дон 33.3% 1/3
мирний 27.6% 8/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 58.0%
мафія 13 26.0%
шериф 5 10.0%
дон 3 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 45 ігор
Фіналів 4 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 21 Black Tie Mafia Cup
У середньому топ-59.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 4 4 з 21

Останні турніри

4 з 21 топ-19.0%
Black Tie Mafia Cup фінал 9–10 травня 2026 · CLM · Торонто ігор 16 · перемог 7 · бали 11.81 · допи +3.86 · штраф −0.30 · ПУ 2
9 з 10 топ-90.0%
Пандемия Cup фінал 19 квітня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +1.30 · штраф −0.90 · ПУ —
6 з 22 топ-27.3%
Rendez-Vous фінал 14 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 15 · перемог 8 · бали 10.70 · допи +3.30 · штраф −0.60 · ПУ 1
11 з 11 топ-100.0%
СуперПупер Cup фінал 8 лютого 2026 · CLM ігор 4 · перемог 1 · бали 1.55 · допи +0.80 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 47.4% (9/19)
Максимум допів за гру
+0.70 · Rendez-Vous, Відбіркові

Активність

7 ігрових днів, з них 5 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
50 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.0% 75.0% 3/4
2 9 18.0% 33.3% 3/9
3 5 10.0% 40.0% 2/5
4 3 6.0% 0.0% 0/3
5 4 8.0% 50.0% 2/4
6 7 14.0% 42.9% 3/7
7 5 10.0% 20.0% 1/5
8 4 8.0% 25.0% 1/4
9 5 10.0% 40.0% 2/5
10 4 8.0% 75.0% 3/4
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 17.2% 0.0% 0/5
3 1 3.4% 0.0% 0/1
4 3 10.3% 0.0% 0/3
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 5 17.2% 40.0% 2/5
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 3 10.3% 33.3% 1/3
9 3 10.3% 0.0% 0/3
10 4 13.8% 75.0% 3/4
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 20.0% 0.0% 0/1
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 2 40.0% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 30.8% 75.0% 3/4
2 3 23.1% 100.0% 3/3
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 66.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.