Преподаватель

32 гри за 2026 рік · остання гра 25 сер 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 25 серпня 2026, Art of Mafia.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 32 клубні 16 · турнірні 16
Win-rate 46.9% 15/32
Бали 16.10 з них 2.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мафія 63.6% 7/11
мирний 31.6% 6/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 59.4%
мафія 11 34.4%
шериф 2 6.2%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Emergency Meeting Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 16 ігор
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Emergency Meeting Cup
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 2 2 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 6 · бали 6.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
4 з 10 топ-40.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 4 · бали 4.70 · допи +0.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.50 · №17600103
Найбільший штраф
−0.50 · №15100102

Активність

10 ігрових днів, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 100.0% 2/2
2 4 12.5% 25.0% 1/4
3 4 12.5% 50.0% 2/4
4 2 6.2% 50.0% 1/2
5 2 6.2% 100.0% 2/2
6 5 15.6% 20.0% 1/5
7 4 12.5% 50.0% 2/4
8 3 9.4% 33.3% 1/3
9 5 15.6% 40.0% 2/5
10 1 3.1% 100.0% 1/1
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.3% 100.0% 1/1
2 2 10.5% 0.0% 0/2
3 2 10.5% 0.0% 0/2
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 3 15.8% 0.0% 0/3
7 3 15.8% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 5 26.3% 40.0% 2/5
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 2 18.2% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.