Красавчик

35 ігор за 2026 рік · остання гра 5 вер 2026
Montreal, Canada · домашній клуб — Big 10 Montreal
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 25.0% (3/12) 33.3% (4/12) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.03 за 12 ігор 0.00 за 12 ігор 12 ігор · мало
Мирний 0.0% (0/8) 42.9% (3/7) 8 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 35 клубні 1 · турнірні 34
Win-rate 42.9% 15/35
Бали 13.13 з них 0.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 2.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 62.5% 5/8
мирний 30.0% 6/20
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 57.1%
мафія 8 22.9%
дон 5 14.3%
шериф 2 5.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Fool’s cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 34 гри
Фіналів 1 33.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Fool’s cup
У середньому топ-68.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 1 3 з 10

Останні турніри

18 з 21 топ-85.7%
Big 10 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 3 · бали 2.53 · допи +0.30 · штраф −0.90 · ПУ 1
19 з 21 топ-90.5%
Fleur de Lys Cup 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 12 · перемог 4 · бали 3.00 · допи — · штраф −1.00 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Fool’s cup фінал 5 квітня 2026 · CLM · 294 St Catherines West ігор 10 · перемог 7 · бали 6.60 · допи +0.50 · штраф −0.90 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · Big 10, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.60 · Fool’s cup, Відбіркові

Активність

6 ігрових днів, з них 5 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 7 20.0% 57.1% 4/7
2 5 14.3% 60.0% 3/5
3 5 14.3% 20.0% 1/5
4 2 5.7% 0.0% 0/2
5 2 5.7% 50.0% 1/2
6 1 2.9% 0.0% 0/1
7 2 5.7% 50.0% 1/2
8 3 8.6% 33.3% 1/3
9 5 14.3% 60.0% 3/5
10 3 8.6% 33.3% 1/3
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 20.0% 50.0% 2/4
2 3 15.0% 33.3% 1/3
3 3 15.0% 0.0% 0/3
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 15.0% 66.7% 2/3
10 2 10.0% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 25.0% 0.0% 0/2
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 40.0% 50.0% 1/2
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.