Отчаянная

28 ігор за 2026 рік · остання гра 31 тра 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 31 травня 2026, Ladies Cup.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 28 клубні 3 · турнірні 25
Win-rate 28.6% 8/28
Бали 11.61 з них 3.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 0.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мирний 15.0% 3/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 20 71.4%
мафія 4 14.3%
шериф 2 7.1%
дон 2 7.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 25 ігор
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Ladies Cup
У середньому топ-79.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 2 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Ladies Cup фінал 31 травня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.47 · допи +0.60 · штраф −0.30 · ПУ 1
15 з 22 топ-68.2%
Rendez-Vous фінал 14 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 15 · перемог 3 · бали 6.14 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 20.0% (3/15)
Максимум допів за гру
+0.40 · Rendez-Vous, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Ladies Cup, Відбіркові

Активність

3 ігрові дні, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
28 ігор · частки рахуються від них
1 2 7.1% 0.0% 0/2
2 2 7.1% 50.0% 1/2
3 3 10.7% 66.7% 2/3
4 4 14.3% 0.0% 0/4
5 3 10.7% 33.3% 1/3
6 2 7.1% 0.0% 0/2
7 3 10.7% 66.7% 2/3
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 4 14.3% 0.0% 0/4
10 2 7.1% 50.0% 1/2
20 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 5.0% 0.0% 0/1
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 3 15.0% 0.0% 0/3
5 2 10.0% 0.0% 0/2
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 4 20.0% 0.0% 0/4
10 1 5.0% 0.0% 0/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 50.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 50.0% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.