Seven

64 гри за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Charlotte, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 58.3% (7/12) 53.3% (8/15) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.06 за 12 ігор 0.04 за 15 ігор 12 ігор · мало
Мирний 60.0% (3/5) 57.1% (4/7) 5 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало
Мафія 33.3% (1/3) 33.3% (2/6) 3 гри · мало
Дон 66.7% (2/3) — 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 64 клубні 10 · турнірні 54
Win-rate 51.6% 33/64
Бали 37.60 з них 7.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 3.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.1% 11/18
шериф 50.0% 5/10
мирний 48.3% 14/29
дон 42.9% 3/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 45.3%
мафія 18 28.1%
шериф 10 15.6%
дон 7 10.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Carolinas Minicup #2
3 1× третє місце Charleston Minicup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Carolinas Minicup #2

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 54 гри
Фіналів 5 83.3% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Carolinas Minicup #2
У середньому топ-55.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 5 2 з 10

Останні турніри

17 з 30 топ-56.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 7 · бали 6.90 · допи +0.70 · штраф −0.80 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Ералаш фінал 7 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 4.50 · допи +0.60 · штраф −0.30 · ПУ 1
2 з 10 топ-20.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 5 · бали 6.60 · допи +1.90 · штраф −0.30 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
3 з 11 топ-27.3%
Charleston Minicup фінал 9 травня 2026 · CLM · Summerville ігор 8 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +1.20 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.70 · Carolinas Minicup #2, Відбіркові

Активність

9 ігрових днів, з них 7 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 6 9.4% 50.0% 3/6
2 6 9.4% 16.7% 1/6
3 6 9.4% 83.3% 5/6
4 7 10.9% 57.1% 4/7
5 7 10.9% 57.1% 4/7
6 6 9.4% 50.0% 3/6
7 6 9.4% 50.0% 3/6
8 6 9.4% 50.0% 3/6
9 6 9.4% 83.3% 5/6
10 8 12.5% 25.0% 2/8
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.3% 66.7% 2/3
2 3 10.3% 0.0% 0/3
3 3 10.3% 100.0% 3/3
4 2 6.9% 50.0% 1/2
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 2 6.9% 0.0% 0/2
8 4 13.8% 75.0% 3/4
9 2 6.9% 100.0% 2/2
10 5 17.2% 0.0% 0/5
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 0.0% 0/2
6 2 20.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 100.0% 1/1
10 2 20.0% 50.0% 1/2
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 1 5.6% 0.0% 0/1
3 2 11.1% 100.0% 2/2
4 3 16.7% 66.7% 2/3
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 2 11.1% 0.0% 0/2
7 3 16.7% 66.7% 2/3
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 2 11.1% 100.0% 2/2
10 1 5.6% 100.0% 1/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.