Youngster

32 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 6 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (6/16) 56.3% (9/16) 16 ігор
Доп/гру 0.13 за 16 ігор 0.26 за 16 ігор 16 ігор
Мирний 12.5% (1/8) 54.5% (6/11) 8 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) — 1 гра · мало
Мафія 71.4% (5/7) 33.3% (1/3) 7 ігор · мало
Дон — 100.0% (2/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 32
Win-rate 46.9% 15/32
Бали 21.41 з них 6.18 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 4
Штрафи 1.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 2/2
мафія 60.0% 6/10
мирний 36.8% 7/19
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 59.4%
мафія 10 31.2%
дон 2 6.2%
шериф 1 3.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Fleur de Lys Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 32 гри
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 21 Fleur de Lys Cup
У середньому топ-35.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 2 5 з 21

Останні турніри

10 з 21 топ-47.6%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 6 · бали 8.23 · допи +2.00 · штраф −0.50 · ПУ 1
5 з 21 топ-23.8%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 9 · бали 13.18 · допи +4.18 · штраф −0.60 · ПУ 3 Найкращий гравець міста

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
17 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.60 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · Big 10, Відбіркові

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
32 гри · частки рахуються від них
1 2 6.2% 50.0% 1/2
2 4 12.5% 50.0% 2/4
3 3 9.4% 33.3% 1/3
4 5 15.6% 20.0% 1/5
5 3 9.4% 66.7% 2/3
6 2 6.2% 50.0% 1/2
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 2 6.2% 100.0% 2/2
9 5 15.6% 60.0% 3/5
10 4 12.5% 50.0% 2/4
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 3 15.8% 0.0% 0/3
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 3 15.8% 33.3% 1/3
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 100.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 20.0% 50.0% 1/2
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 2 20.0% 50.0% 1/2
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 1 10.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.