Montecristo

19 ігор за 2026 рік · остання гра 7 лип 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 липня 2026, Gatsby.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 19 клубні 5 · турнірні 14
Win-rate 31.6% 6/19
Бали 8.19 з них 3.36 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 1.17

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 33.3% 4/12
мафія 33.3% 1/3
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 63.2%
мафія 3 15.8%
дон 3 15.8%
шериф 1 5.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 14 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 11 з 23 Pink Cup
У середньому топ-47.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 11 з 23

Останні турніри

11 з 23 топ-47.8%
Pink Cup фінал 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 14 · перемог 5 · бали 6.19 · допи +2.36 · штраф −1.17 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 31.6% (6/19)
Максимум допів за гру
+0.40 · №23200204
Найбільший штраф
−0.39 · Pink Cup, Фінал

Активність

3 ігрові дні, з них 2 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 1 5.3% 100.0% 1/1
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 2 10.5% 0.0% 0/2
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 3 15.8% 0.0% 0/3
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 16.7% 50.0% 1/2
2 1 8.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 0.0% 0/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 1 100.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.