Virus

126 ігор за 2026 рік · остання гра 6 вер 2026
Montreal, Canada · домашній клуб — Big 10 Montreal
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 31.3% (5/16) 38.5% (10/26) 16 ігор
Доп/гру 0.22 за 16 ігор 0.23 за 26 ігор 16 ігор
Мирний 12.5% (1/8) 37.5% (6/16) 8 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 75.0% (3/4) 60.0% (3/5) 4 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 25.0% (1/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 126 клубні 6 · турнірні 120
Win-rate 36.5% 46/126
Бали 70.53 з них 25.45 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 10
Штрафи 3.90

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 47.4% 9/19
мафія 46.4% 13/28
шериф 36.4% 4/11
мирний 29.4% 20/68

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 54.0%
мафія 28 22.2%
дон 19 15.1%
шериф 11 8.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Black Tie Mafia Cup
Номінації
MVP ×3 Big 10 · Black Tie Mafia Cup · Fool’s cup
Найкращий гравець міста ×3 Big 10 · Black Tie Mafia Cup · Fool’s cup
Найкращий гравець мафії ×2 Fleur de Lys Cup · Пандемия Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 120 ігор
Фіналів 7 77.8% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 21 Black Tie Mafia Cup
У середньому топ-59.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 7 2 з 21

Останні турніри

7 з 21 топ-33.3%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 5 · бали 9.23 · допи +3.58 · штраф −0.30 · ПУ 2 MVPНайкращий гравець міста
19 з 23 топ-82.6%
Pink Cup 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 2 · бали 3.31 · допи +1.80 · штраф −0.60 · ПУ 1
7 з 21 топ-33.3%
Fleur de Lys Cup фінал 6–7 червня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 8 · бали 12.14 · допи +4.14 · штраф −0.30 · ПУ — Найкращий гравець мафії
9 з 10 топ-90.0%
Royal Minicup - Spring Season Finals фінал 17 травня 2026 · CLM · 294 St. Catherines West ігор 10 · перемог 3 · бали 4.07 · допи +1.50 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Fleur de Lys Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Big 10, Відбіркові

Активність

16 ігрових днів, з них 15 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
126 ігор · частки рахуються від них
1 8 6.3% 25.0% 2/8
2 13 10.3% 46.2% 6/13
3 16 12.7% 56.3% 9/16
4 12 9.5% 66.7% 8/12
5 15 11.9% 13.3% 2/15
6 11 8.7% 45.5% 5/11
7 14 11.1% 35.7% 5/14
8 12 9.5% 33.3% 4/12
9 12 9.5% 25.0% 3/12
10 13 10.3% 15.4% 2/13
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 5.9% 25.0% 1/4
2 6 8.8% 33.3% 2/6
3 8 11.8% 37.5% 3/8
4 8 11.8% 50.0% 4/8
5 10 14.7% 10.0% 1/10
6 5 7.4% 80.0% 4/5
7 8 11.8% 25.0% 2/8
8 6 8.8% 16.7% 1/6
9 6 8.8% 16.7% 1/6
10 7 10.3% 14.3% 1/7
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 2 18.2% 0.0% 0/2
3 3 27.3% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 9.1% 0.0% 0/1
6 1 9.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
28 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 10.7% 100.0% 3/3
3 2 7.1% 50.0% 1/2
4 3 10.7% 100.0% 3/3
5 3 10.7% 0.0% 0/3
6 4 14.3% 25.0% 1/4
7 6 21.4% 50.0% 3/6
8 1 3.6% 0.0% 0/1
9 2 7.1% 50.0% 1/2
10 4 14.3% 25.0% 1/4
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 2 10.5% 50.0% 1/2
3 3 15.8% 100.0% 3/3
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 3 15.8% 0.0% 0/3
10 2 10.5% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.