Barbariska

89 ігор за 2026 рік · остання гра 21 сер 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 серпня 2026, Gatsby.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 89 клубні 59 · турнірні 30
Win-rate 43.8% 39/89
Бали 41.57 з них 7.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 5.40

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 65.0% 13/20
мирний 39.6% 19/48
шериф 38.5% 5/13
дон 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 53.9%
мафія 20 22.5%
шериф 13 14.6%
дон 8 9.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 30 ігор
Фіналів 3 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 11 Mad Mafia Cup
У середньому топ-68.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 3 6 з 11

Останні турніри

6 з 11 топ-54.5%
Mad Mafia Cup фінал 24 травня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.90 · штраф −0.60 · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
No More Masks фінал 29 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.42 · допи +2.00 · штраф −0.80 · ПУ 2
9 з 10 топ-90.0%
Start фінал 22 лютого 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 4.14 · допи +1.00 · штраф −0.30 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
15 ігор
Найкращий місяць
квітень 2026 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.50 · No More Masks, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.60 · №11600105

Активність

20 ігрових днів, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
89 ігор · частки рахуються від них
1 7 7.9% 71.4% 5/7
2 11 12.4% 27.3% 3/11
3 9 10.1% 44.4% 4/9
4 9 10.1% 33.3% 3/9
5 10 11.2% 20.0% 2/10
6 9 10.1% 33.3% 3/9
7 10 11.2% 70.0% 7/10
8 11 12.4% 45.5% 5/11
9 3 3.4% 66.7% 2/3
10 10 11.2% 50.0% 5/10
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.1% 100.0% 1/1
2 7 14.6% 14.3% 1/7
3 6 12.5% 50.0% 3/6
4 7 14.6% 28.6% 2/7
5 4 8.3% 25.0% 1/4
6 3 6.2% 0.0% 0/3
7 4 8.3% 75.0% 3/4
8 8 16.7% 62.5% 5/8
9 1 2.1% 0.0% 0/1
10 7 14.6% 42.9% 3/7
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 15.4% 50.0% 1/2
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.7% 0.0% 0/1
5 2 15.4% 0.0% 0/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.0% 100.0% 3/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 1 5.0% 100.0% 1/1
5 3 15.0% 33.3% 1/3
6 4 20.0% 50.0% 2/4
7 4 20.0% 75.0% 3/4
8 2 10.0% 0.0% 0/2
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 1 5.0% 100.0% 1/1
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 0.0% 0/1
6 1 12.5% 0.0% 0/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.