Flash

16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 23 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 серпня 2026, Royal Flash PRO.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 31.3% 5/16
Бали 8.75 з них 4.44 допами · штраф віднято Середній доп: 0.28
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 0.99

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 33.3% 4/12
мафія 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 75.0%
мафія 3 18.8%
шериф 1 6.2%
дон 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 20 Royal Flash PRO
У середньому топ-40.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 8 з 20

Останні турніри

8 з 20 топ-40.0%
Royal Flash PRO фінал 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 5 · бали 8.75 · допи +4.44 · штраф −0.99 · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
9 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 31.3% (5/16)
Максимум допів за гру
+1.04 · Royal Flash PRO, Фінал
Найбільший штраф
−0.39 · Royal Flash PRO, Фінал

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 0.0% 0/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 2 12.5% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 2 12.5% 50.0% 1/2
10 2 12.5% 50.0% 1/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 16.7% 0.0% 0/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 2 16.7% 50.0% 1/2
10 2 16.7% 50.0% 1/2
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
роль ще не випадала

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.