Вышибала

220 ігор за 2026 рік · остання гра 4 жов 2026
16 турнірів ·2× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) 55.6% (20/36) 16 ігор
Доп/гру 0.28 за 16 ігор 0.21 за 36 ігор 16 ігор
Мирний 33.3% (3/9) 52.4% (11/21) 9 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/5) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (4/4) 83.3% (5/6) 4 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 100.0% (4/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 220 клубні 20 · турнірні 200
Win-rate 51.4% 113/220
Бали 143.89 з них 43.65 допами · штраф віднято Середній доп: 0.20
ПУ · перший убитий 24
Штрафи 16.76

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 81.8% 18/22
мафія 81.0% 34/42
мирний 41.2% 56/136
шериф 25.0% 5/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 136 61.8%
мафія 42 19.1%
дон 22 10.0%
шериф 20 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Mad Mafia Cup · Пандемия Cup
2 4× друге місце Alligators Cup · Осень Финал · Start · CLM Finals 2025
3 1× третє місце Judgement Day: Divinity Cup
Номінації
MVP ×3 Mad Mafia Cup · Пандемия Cup · Tulip Cup
Найкращий гравець міста ×2 Mad Mafia Cup · Пандемия Cup
Найкращий гравець мафії ×3 Alligators Cup · Mad Mafia Cup · Tulip Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 200 ігор
Фіналів 15 93.8% турнірів
Подіумів 7 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Mad Mafia Cup
У середньому топ-36.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 16 15 1 з 11

Останні турніри

3 з 30 топ-10.0%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 9 · бали 13.04 · допи +4.54 · штраф −1.29 · ПУ 2
13 з 20 топ-65.0%
Royal Flash PRO 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +1.80 · штраф −1.40 · ПУ 2
2 з 10 топ-20.0%
Alligators Cup фінал 12 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 8 · бали 9.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
4 з 23 топ-17.4%
Pink Cup фінал 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 14 · перемог 7 · бали 9.95 · допи +3.90 · штраф −1.68 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
19 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 62.5% (15/24)
Максимум допів за гру
+0.70 · Mad Mafia Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−1.04 · Frozen Heat, Фінал

Активність

29 ігрових днів, з них 24 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
220 ігор · частки рахуються від них
1 22 10.0% 54.5% 12/22
2 23 10.5% 60.9% 14/23
3 24 10.9% 54.2% 13/24
4 20 9.1% 55.0% 11/20
5 19 8.6% 21.1% 4/19
6 25 11.4% 60.0% 15/25
7 25 11.4% 48.0% 12/25
8 21 9.5% 47.6% 10/21
9 21 9.5% 57.1% 12/21
10 20 9.1% 50.0% 10/20
136 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 10.3% 42.9% 6/14
2 13 9.6% 46.2% 6/13
3 14 10.3% 57.1% 8/14
4 12 8.8% 41.7% 5/12
5 11 8.1% 18.2% 2/11
6 16 11.8% 50.0% 8/16
7 17 12.5% 35.3% 6/17
8 11 8.1% 18.2% 2/11
9 16 11.8% 50.0% 8/16
10 12 8.8% 41.7% 5/12
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 3 15.0% 66.7% 2/3
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 2 10.0% 0.0% 0/2
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 4 20.0% 0.0% 0/4
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 1 5.0% 0.0% 0/1
8 1 5.0% 0.0% 0/1
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 2 10.0% 0.0% 0/2
42 гри за мафія · частки рахуються від них
1 4 9.5% 75.0% 3/4
2 8 19.0% 75.0% 6/8
3 2 4.8% 50.0% 1/2
4 4 9.5% 100.0% 4/4
5 2 4.8% 50.0% 1/2
6 5 11.9% 80.0% 4/5
7 4 9.5% 75.0% 3/4
8 6 14.3% 83.3% 5/6
9 2 4.8% 100.0% 2/2
10 5 11.9% 100.0% 5/5
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 6 27.3% 66.7% 4/6
4 2 9.1% 100.0% 2/2
5 2 9.1% 50.0% 1/2
6 2 9.1% 100.0% 2/2
7 3 13.6% 100.0% 3/3
8 3 13.6% 100.0% 3/3
9 1 4.5% 100.0% 1/1
10 1 4.5% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.