Dcruze

68 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Charlotte, USA · домашній клуб — Carolinas MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (4/12) 40.7% (11/27) 12 ігор · мало
Доп/гру 0.07 за 12 ігор 0.03 за 27 ігор 12 ігор · мало
Мирний 44.4% (4/9) 33.3% (5/15) 9 ігор · мало
Шериф — 50.0% (2/4) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/3) 40.0% (2/5) 3 гри · мало
Дон — 66.7% (2/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 68 клубні 30 · турнірні 38
Win-rate 32.4% 22/68
Бали 21.50 з них 3.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 4.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 60.0% 3/5
мафія 36.4% 4/11
мирний 29.5% 13/44
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 44 64.7%
мафія 11 16.2%
шериф 8 11.8%
дон 5 7.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 38 ігор
Фіналів 3 75.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Red lives matter
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 4 3 5 з 10

Останні турніри

26 з 30 топ-86.7%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 4 · бали 4.12 · допи +0.80 · штраф −0.90 · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
Red lives matter фінал 30 серпня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 5.53 · допи +0.30 · штраф −1.10 · ПУ 3
10 з 10 топ-100.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 2 · бали 1.40 · допи +0.30 · штраф −0.90 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Carolinas Minicup #1 фінал 21 лютого 2026 · CLM · Шарлотт ігор 8 · перемог 2 · бали 3.24 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 45.8% (11/24)
Максимум допів за гру
+0.30 · Judgement Day: Divinity Cup, Відбіркові

Активність

16 ігрових днів, з них 5 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 6 8.8% 0.0% 0/6
2 6 8.8% 33.3% 2/6
3 6 8.8% 16.7% 1/6
4 8 11.8% 25.0% 2/8
5 7 10.3% 42.9% 3/7
6 9 13.2% 55.6% 5/9
7 8 11.8% 25.0% 2/8
8 7 10.3% 42.9% 3/7
9 6 8.8% 33.3% 2/6
10 5 7.4% 40.0% 2/5
44 гри за мирний · частки рахуються від них
1 4 9.1% 0.0% 0/4
2 4 9.1% 25.0% 1/4
3 3 6.8% 0.0% 0/3
4 3 6.8% 33.3% 1/3
5 5 11.4% 20.0% 1/5
6 7 15.9% 42.9% 3/7
7 7 15.9% 28.6% 2/7
8 5 11.4% 40.0% 2/5
9 2 4.5% 50.0% 1/2
10 4 9.1% 50.0% 2/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 1 12.5% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 37.5% 0.0% 0/3
5 2 25.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 100.0% 2/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 50.0% 1/2
9 1 9.1% 0.0% 0/1
10 1 9.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 40.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.