Пила

24 гри за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 13 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.0% (4/10) 50.0% (7/14) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.14 за 10 ігор 0.26 за 14 ігор 10 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) 40.0% (4/10) 6 ігор · мало
Шериф 66.7% (2/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало
Мафія — 100.0% (3/3) 0 ігор
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 24
Win-rate 45.8% 11/24
Бали 14.79 з них 5.03 допами · штраф віднято Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 1.67

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 3/3
шериф 50.0% 2/4
мирний 37.5% 6/16
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 66.7%
шериф 4 16.7%
мафія 3 12.5%
дон 1 4.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 24 гри
Фіналів 2 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 23 Pink Cup
У середньому топ-45.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 2 5 з 23

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.90 · допи +1.40 · штраф −0.50 · ПУ 2
5 з 23 топ-21.7%
Pink Cup фінал 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 14 · перемог 7 · бали 9.89 · допи +3.63 · штраф −1.17 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
10 ігор
Максимум допів за гру
+0.65 · Pink Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.78 · Pink Cup, Фінал

Активність

3 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
24 гри · частки рахуються від них
1 3 12.5% 66.7% 2/3
2 2 8.3% 50.0% 1/2
3 3 12.5% 66.7% 2/3
4 3 12.5% 66.7% 2/3
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 2 8.3% 50.0% 1/2
7 2 8.3% 0.0% 0/2
8 3 12.5% 33.3% 1/3
9 2 8.3% 50.0% 1/2
10 2 8.3% 50.0% 1/2
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 18.8% 66.7% 2/3
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 3 18.8% 66.7% 2/3
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 6.2% 0.0% 0/1
8 3 18.8% 33.3% 1/3
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 50.0% 1/2
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 100.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.