Фурия

26 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 23 сер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 серпня 2026, Royal Flash PRO.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 26
Win-rate 46.2% 12/26
Бали 13.56 з них 1.86 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 2
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
шериф 50.0% 2/4
мафія 50.0% 2/4
мирний 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 14 53.8%
шериф 4 15.4%
мафія 4 15.4%
дон 4 15.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 26 ігор
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 20 Royal Flash PRO
У середньому топ-54.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 6 з 20

Останні турніри

6 з 20 топ-30.0%
Royal Flash PRO фінал 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 8 · бали 9.46 · допи +1.46 · штраф −0.90 · ПУ 2
18 з 23 топ-78.3%
Pink Cup 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 4.10 · допи +0.40 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
8 ігор
Найкращий місяць
серпень 2026 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.30 · Royal Flash PRO, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Royal Flash PRO, Відбіркові

Активність

4 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 50.0% 2/4
2 2 7.7% 50.0% 1/2
3 2 7.7% 0.0% 0/2
4 1 3.8% 0.0% 0/1
5 4 15.4% 50.0% 2/4
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 2 7.7% 50.0% 1/2
9 3 11.5% 66.7% 2/3
10 2 7.7% 50.0% 1/2
14 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 14.3% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 1 7.1% 0.0% 0/1
5 1 7.1% 100.0% 1/1
6 2 14.3% 0.0% 0/2
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 0.0% 0/1
9 3 21.4% 66.7% 2/3
10 1 7.1% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 50.0% 50.0% 1/2
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.