Gambit

16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 20 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) — 16 ігор
Доп/гру 0.10 за 16 ігор — 16 ігор
Мирний 57.1% (4/7) — 7 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) — 2 гри · мало
Мафія 66.7% (4/6) — 6 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 9.57 з них 1.66 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 1
Штрафи 1.69

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 4/6
мирний 57.1% 4/7
шериф 50.0% 1/2
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 7 43.8%
мафія 6 37.5%
шериф 2 12.5%
дон 1 6.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 20 Mixalich Cup
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 9 з 20

Останні турніри

9 з 20 топ-45.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 9 · бали 9.57 · допи +1.66 · штраф −1.69 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
4 гри
Найкращий місяць
вересень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Mixalich Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 100.0% 2/2
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 1 6.2% 0.0% 0/1
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 2 12.5% 100.0% 2/2
7 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 50.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 100.0% 1/1
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 1 16.7% 0.0% 0/1
10 1 16.7% 100.0% 1/1
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 100.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.