Mixalich

16 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 20 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 56.3% (9/16) — 16 ігор
Доп/гру 0.13 за 16 ігор — 16 ігор
Мирний 62.5% (5/8) — 8 ігор · мало
Мафія 33.3% (1/3) — 3 гри · мало
Дон 60.0% (3/5) — 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 16
Win-rate 56.3% 9/16
Бали 11.39 з них 2.09 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 0
Штрафи 0.60

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 62.5% 5/8
дон 60.0% 3/5
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 8 50.0%
дон 5 31.2%
мафія 3 18.8%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 16 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 20 Mixalich Cup
У середньому топ-25.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 5 з 20

Останні турніри

5 з 20 топ-25.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 9 · бали 11.39 · допи +2.09 · штраф −0.60 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
7 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.40 · Mixalich Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

2 ігрові дні, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
16 ігор · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 2 12.5% 50.0% 1/2
3 3 18.8% 33.3% 1/3
4 1 6.2% 0.0% 0/1
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 2 12.5% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.2% 100.0% 1/1
8 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1
роль ще не випадала
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 40.0% 50.0% 1/2
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.