Счастливчик

67 ігор за 2026 рік · остання гра 3 жов 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (9/24) 58.6% (17/29) 24 гри
Доп/гру 0.06 за 24 гри 0.14 за 29 ігор 24 гри
Мирний 42.9% (6/14) 43.8% (7/16) 14 ігор · мало
Шериф 33.3% (1/3) 50.0% (1/2) 3 гри · мало
Мафія 16.7% (1/6) 85.7% (6/7) 6 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 67 клубні 19 · турнірні 48
Win-rate 46.3% 31/67
Бали 36.82 з них 7.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.11
ПУ · перший убитий 11
Штрафи 2.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 57.1% 8/14
мирний 41.5% 17/41
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 61.2%
мафія 14 20.9%
шериф 7 10.4%
дон 5 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Trust Issues Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 48 ігор
Фіналів 3 60.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Trust Issues Cup
У середньому топ-59.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 3 2 з 10

Останні турніри

12 з 30 топ-40.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 6 · бали 7.58 · допи +1.50 · штраф −0.30 · ПУ 3
20 з 20 топ-100.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 3 · бали 2.70 · допи — · штраф −0.30 · ПУ 1
9 з 10 топ-90.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 3.60 · допи +0.90 · штраф −0.30 · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 6 · бали 7.30 · допи +1.60 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Trust Issues Cup, Відбіркові

Активність

14 ігрових днів, з них 7 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
67 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.5% 60.0% 3/5
2 6 9.0% 66.7% 4/6
3 5 7.5% 20.0% 1/5
4 5 7.5% 40.0% 2/5
5 7 10.4% 71.4% 5/7
6 6 9.0% 66.7% 4/6
7 10 14.9% 40.0% 4/10
8 8 11.9% 50.0% 4/8
9 8 11.9% 25.0% 2/8
10 7 10.4% 28.6% 2/7
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.9% 50.0% 1/2
2 6 14.6% 66.7% 4/6
3 2 4.9% 0.0% 0/2
4 4 9.8% 25.0% 1/4
5 2 4.9% 100.0% 2/2
6 3 7.3% 33.3% 1/3
7 8 19.5% 37.5% 3/8
8 6 14.6% 50.0% 3/6
9 3 7.3% 0.0% 0/3
10 5 12.2% 40.0% 2/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 57.1% 25.0% 1/4
10 1 14.3% 0.0% 0/1
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 7.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 21.4% 33.3% 1/3
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 4 28.6% 75.0% 3/4
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 0.0% 0/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 1 7.1% 0.0% 0/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 40.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.