Kin

72 гри за 2026 рік · остання гра 4 жов 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (14/28) 32.3% (10/31) 28 ігор
Доп/гру 0.08 за 28 ігор 0.15 за 31 гру 28 ігор
Мирний 47.1% (8/17) 25.0% (4/16) 17 ігор
Шериф 33.3% (1/3) 0.0% (0/2) 3 гри · мало
Мафія 71.4% (5/7) 62.5% (5/8) 7 ігор · мало
Дон 0.0% (0/1) 20.0% (1/5) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 72 клубні 20 · турнірні 52
Win-rate 40.3% 29/72
Бали 37.79 з них 9.14 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 1.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 62.5% 10/16
дон 37.5% 3/8
мирний 34.9% 15/43
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 43 59.7%
мафія 16 22.2%
дон 8 11.1%
шериф 5 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 Emergency Meeting Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 52 гри
Фіналів 4 80.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 30 Judgement Day: Divinity Cup
У середньому топ-52.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 4 5 з 30

Останні турніри

5 з 30 топ-16.7%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 10 · бали 12.34 · допи +1.74 · штраф — · ПУ 1
14 з 20 топ-70.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 4 · бали 4.30 · допи +0.60 · штраф −0.30 · ПУ 1
5 з 10 топ-50.0%
Emergency Meeting Cup фінал 15 серпня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 4.20 · допи +1.50 · штраф −0.30 · ПУ — Найкращий гравець мафії
6 з 10 топ-60.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 3 · бали 4.25 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 62.5% (10/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Emergency Meeting Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

13 ігрових днів, з них 7 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
72 гри · частки рахуються від них
1 8 11.1% 37.5% 3/8
2 6 8.3% 50.0% 3/6
3 7 9.7% 57.1% 4/7
4 9 12.5% 66.7% 6/9
5 8 11.1% 25.0% 2/8
6 6 8.3% 33.3% 2/6
7 7 9.7% 42.9% 3/7
8 8 11.1% 25.0% 2/8
9 8 11.1% 12.5% 1/8
10 5 6.9% 60.0% 3/5
43 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 14.0% 33.3% 2/6
2 5 11.6% 40.0% 2/5
3 3 7.0% 66.7% 2/3
4 6 14.0% 66.7% 4/6
5 6 14.0% 16.7% 1/6
6 5 11.6% 40.0% 2/5
7 2 4.7% 0.0% 0/2
8 2 4.7% 0.0% 0/2
9 5 11.6% 20.0% 1/5
10 3 7.0% 33.3% 1/3
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 20.0% 0.0% 0/1
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 60.0% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 100.0% 1/1
3 3 18.8% 66.7% 2/3
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 25.0% 50.0% 2/4
8 1 6.2% 0.0% 0/1
9 1 6.2% 0.0% 0/1
10 2 12.5% 100.0% 2/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 100.0% 1/1
8 2 25.0% 50.0% 1/2
9 2 25.0% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.