Soldat

35 ігор за 2026 рік ·турнірні ігри · остання гра 20 вер 2026
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · лише турнірні

Зараз БулоВибірка
Win-rate 60.0% (9/15) 33.3% (4/12) 15 ігор
Доп/гру 0.09 за 15 ігор 0.11 за 12 ігор 15 ігор
Мирний 50.0% (5/10) 14.3% (1/7) 10 ігор · мало
Шериф 100.0% (2/2) — 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · лише турнірні
Ігор 35
Win-rate 48.6% 17/35
Бали 20.19 з них 4.09 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 2
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
дон 66.7% 4/6
шериф 50.0% 2/4
мирний 38.1% 8/21

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 21 60.0%
дон 6 17.1%
шериф 4 11.4%
мафія 4 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Denver Winter Minicup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 35 ігор
Фіналів 2 66.7% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Denver Winter Minicup
У середньому топ-48.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 3 2 3 з 10

Останні турніри

7 з 20 топ-35.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 15 · перемог 9 · бали 10.39 · допи +1.39 · штраф −0.60 · ПУ 1
16 з 20 топ-80.0%
Royal Flash PRO 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 4 · бали 5.00 · допи +1.30 · штраф −0.30 · ПУ —
3 з 10 топ-30.0%
Denver Winter Minicup фінал 22 січня 2026 · CLM · Денвер ігор 8 · перемог 4 · бали 4.80 · допи +1.40 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
вересень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.50 · Denver Winter Minicup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.30 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

5 ігрових днів, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 4 11.4% 50.0% 2/4
2 5 14.3% 20.0% 1/5
3 4 11.4% 50.0% 2/4
4 4 11.4% 75.0% 3/4
5 1 2.9% 0.0% 0/1
6 5 14.3% 60.0% 3/5
7 4 11.4% 25.0% 1/4
8 2 5.7% 50.0% 1/2
9 3 8.6% 100.0% 3/3
10 3 8.6% 33.3% 1/3
21 гра за мирний · частки рахуються від них
1 2 9.5% 50.0% 1/2
2 2 9.5% 0.0% 0/2
3 4 19.0% 50.0% 2/4
4 2 9.5% 50.0% 1/2
5 1 4.8% 0.0% 0/1
6 3 14.3% 33.3% 1/3
7 4 19.0% 25.0% 1/4
8 1 4.8% 0.0% 0/1
9 1 4.8% 100.0% 1/1
10 1 4.8% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 0.0% 0/1
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 50.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 1 25.0% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 3 50.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.