Scarlet

141 гра за 2026 рік · остання гра 10 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (12/18) 43.6% (24/55) 18 ігор
Доп/гру 0.11 за 18 ігор 0.10 за 55 ігор 18 ігор
Мирний 69.2% (9/13) 45.9% (17/37) 13 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 40.0% (2/5) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (2/2) 50.0% (4/8) 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 20.0% (1/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 141 клубні 62 · турнірні 79
Win-rate 48.2% 68/141
Бали 73.11 з них 13.57 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 16
Штрафи 9.84

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 65.6% 21/32
дон 46.2% 6/13
мирний 44.6% 37/83
шериф 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 83 58.9%
мафія 32 22.7%
шериф 13 9.2%
дон 13 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 9 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 9 79 ігор
Фіналів 5 55.6% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Batman Cup - Casino Royale
У середньому топ-71.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 9 5 4 з 10

Останні турніри

21 з 22 топ-95.5%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 2 · перемог 2 · бали 2.60 · допи +0.60 · штраф — · ПУ —
10 з 30 топ-33.3%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 10 · бали 10.05 · допи +1.39 · штраф −1.64 · ПУ 3
4 з 10 топ-40.0%
Batman Cup - Casino Royale фінал 2 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 8 · перемог 6 · бали 6.75 · допи +0.80 · штраф −0.30 · ПУ 2
22 з 23 топ-95.7%
Pink Cup 3–4 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 1 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 66.7% (12/18)
Максимум допів за гру
+0.78 · Liberty Cup, Фінал

Активність

31 ігровий день, з них 16 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
141 гра · частки рахуються від них
1 9 6.4% 55.6% 5/9
2 12 8.5% 50.0% 6/12
3 13 9.2% 30.8% 4/13
4 12 8.5% 50.0% 6/12
5 15 10.6% 66.7% 10/15
6 14 9.9% 50.0% 7/14
7 13 9.2% 30.8% 4/13
8 19 13.5% 42.1% 8/19
9 19 13.5% 57.9% 11/19
10 15 10.6% 46.7% 7/15
83 гри за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.2% 50.0% 3/6
2 4 4.8% 25.0% 1/4
3 7 8.4% 42.9% 3/7
4 8 9.6% 50.0% 4/8
5 8 9.6% 75.0% 6/8
6 9 10.8% 33.3% 3/9
7 9 10.8% 33.3% 3/9
8 11 13.3% 36.4% 4/11
9 13 15.7% 46.2% 6/13
10 8 9.6% 50.0% 4/8
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 0.0% 0/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 2 15.4% 50.0% 1/2
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 23.1% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 23.1% 33.3% 1/3
32 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.2% 50.0% 1/2
2 5 15.6% 80.0% 4/5
3 2 6.2% 50.0% 1/2
4 2 6.2% 0.0% 0/2
5 5 15.6% 60.0% 3/5
6 2 6.2% 100.0% 2/2
7 2 6.2% 0.0% 0/2
8 4 12.5% 75.0% 3/4
9 5 15.6% 100.0% 5/5
10 3 9.4% 66.7% 2/3
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 3 23.1% 0.0% 0/3
4 1 7.7% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 1 7.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.