Холод

62 гри за 2026 рік · остання гра 11 жов 2026
Raleigh, USA · домашній клуб — Art of Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (14/28) 13.3% (2/15) 28 ігор
Доп/гру 0.08 за 28 ігор 0.09 за 15 ігор 28 ігор
Мирний 50.0% (9/18) 12.5% (1/8) 18 ігор
Шериф 0.0% (0/1) 0.0% (0/1) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (3/6) 25.0% (1/4) 6 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 0.0% (0/2) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 62 клубні 10 · турнірні 52
Win-rate 38.7% 24/62
Бали 26.81 з них 5.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 3
Штрафи 4.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 4/7
мафія 50.0% 8/16
мирний 32.4% 12/37
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 37 59.7%
мафія 16 25.8%
дон 7 11.3%
шериф 2 3.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце Black List Cup · Carolinas Minicup #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 52 гри
Фіналів 4 80.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 22 Black List Cup
У середньому топ-63.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 4 2 з 22

Останні турніри

2 з 22 топ-9.1%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 12 · бали 14.50 · допи +2.10 · штраф −0.50 · ПУ —
30 з 30 топ-100.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 2 · бали 1.01 · допи — · штраф −1.10 · ПУ 1
10 з 10 топ-100.0%
Trust Issues Cup фінал 4 липня 2026 · CLM · Ралі ігор 8 · перемог 1 · бали 0.50 · допи +0.70 · штраф −1.20 · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
Carolinas Minicup #2 фінал 30 травня 2026 · CLM · Fort Mill ігор 8 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.70 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
9 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 50.0% (14/28)
Максимум допів за гру
+0.65 · Black List Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.50 · Black List Cup, Відбіркові

Активність

11 ігрових днів, з них 7 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
62 гри · частки рахуються від них
1 9 14.5% 22.2% 2/9
2 8 12.9% 25.0% 2/8
3 7 11.3% 57.1% 4/7
4 7 11.3% 28.6% 2/7
5 4 6.5% 25.0% 1/4
6 5 8.1% 40.0% 2/5
7 5 8.1% 80.0% 4/5
8 6 9.7% 16.7% 1/6
9 5 8.1% 60.0% 3/5
10 6 9.7% 50.0% 3/6
37 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 13.5% 20.0% 1/5
2 5 13.5% 0.0% 0/5
3 3 8.1% 33.3% 1/3
4 4 10.8% 25.0% 1/4
5 2 5.4% 0.0% 0/2
6 3 8.1% 66.7% 2/3
7 4 10.8% 75.0% 3/4
8 5 13.5% 20.0% 1/5
9 3 8.1% 33.3% 1/3
10 3 8.1% 66.7% 2/3
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 18.8% 33.3% 1/3
2 3 18.8% 66.7% 2/3
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 3 18.8% 33.3% 1/3
5 2 12.5% 50.0% 1/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 6.2% 100.0% 1/1
10 1 6.2% 0.0% 0/1
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.