Krasotka

253 гри за 2026 рік · остання гра 17 жов 2026
20 турнірів ·4× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.5% (20/44) 41.8% (41/98) 44 гри
Доп/гру 0.18 за 44 гри 0.18 за 98 ігор 44 гри
Мирний 46.2% (12/26) 30.0% (18/60) 26 ігор
Шериф 44.4% (4/9) 50.0% (6/12) 9 ігор · мало
Мафія 66.7% (2/3) 69.2% (9/13) 3 гри · мало
Дон 33.3% (2/6) 61.5% (8/13) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 253 клубні 2 · турнірні 251
Win-rate 42.3% 107/253
Бали 147.45 з них 46.12 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 33
Штрафи 10.58

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 68.4% 26/38
дон 51.9% 14/27
шериф 42.4% 14/33
мирний 34.2% 53/155

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 155 61.3%
мафія 38 15.0%
шериф 33 13.0%
дон 27 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце I know what you did last summer · Tulip Cup
3 2× третє місце Pink Cup · CLM Finals 2025
Номінації
MVP ×5 Бубновый Король · Pink Cup · Чашка Cup · Ladies Cup · Ocean Drive Cup
Найкращий гравець міста ×4 Pink Cup · Чашка Cup · Ladies Cup · Ocean Drive Cup
Найкращий гравець мафії ×1 Чашка Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 251 гра
Фіналів 15 75.0% турнірів
Подіумів 8 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 11 Бубновый Король
У середньому топ-46.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 20 15 1 з 11

Останні турніри

1 з 11 перемога
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 8 · бали 10.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 2 MVP
20 з 22 топ-90.9%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 2 · бали 2.70 · допи +1.60 · штраф −0.90 · ПУ 1
17 з 20 топ-85.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 2 · бали 3.70 · допи +2.60 · штраф −0.90 · ПУ 3
1 з 10 перемога
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 8 · бали 9.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 50.0% (8/16)
Максимум допів за гру
+0.78 · Tulip Cup, Фінал

Активність

32 ігрові дні, з них 31 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
253 гри · частки рахуються від них
1 25 9.9% 40.0% 10/25
2 25 9.9% 24.0% 6/25
3 25 9.9% 36.0% 9/25
4 25 9.9% 48.0% 12/25
5 26 10.3% 57.7% 15/26
6 29 11.5% 34.5% 10/29
7 26 10.3% 50.0% 13/26
8 25 9.9% 28.0% 7/25
9 25 9.9% 28.0% 7/25
10 22 8.7% 81.8% 18/22
155 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 19 12.3% 31.6% 6/19
2 18 11.6% 16.7% 3/18
3 16 10.3% 31.3% 5/16
4 16 10.3% 43.8% 7/16
5 14 9.0% 50.0% 7/14
6 17 11.0% 23.5% 4/17
7 15 9.7% 46.7% 7/15
8 15 9.7% 26.7% 4/15
9 14 9.0% 21.4% 3/14
10 11 7.1% 63.6% 7/11
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 3.0% 100.0% 1/1
2 3 9.1% 33.3% 1/3
3 5 15.2% 20.0% 1/5
4 4 12.1% 50.0% 2/4
5 4 12.1% 25.0% 1/4
6 4 12.1% 25.0% 1/4
7 3 9.1% 33.3% 1/3
8 2 6.1% 0.0% 0/2
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 4 12.1% 100.0% 4/4
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 10.5% 75.0% 3/4
2 2 5.3% 100.0% 2/2
3 4 10.5% 75.0% 3/4
4 2 5.3% 50.0% 1/2
5 3 7.9% 66.7% 2/3
6 5 13.2% 100.0% 5/5
7 4 10.5% 75.0% 3/4
8 5 13.2% 40.0% 2/5
9 5 13.2% 20.0% 1/5
10 4 10.5% 100.0% 4/4
27 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 3.7% 0.0% 0/1
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 11.1% 66.7% 2/3
5 5 18.5% 100.0% 5/5
6 3 11.1% 0.0% 0/3
7 4 14.8% 50.0% 2/4
8 3 11.1% 33.3% 1/3
9 3 11.1% 33.3% 1/3
10 3 11.1% 100.0% 3/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.