Leo

313 ігор за 2026 рік · остання гра 17 жов 2026
23 турніри ·4× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.3% (37/80) 43.7% (38/87) 80 ігор
Доп/гру 0.17 за 80 ігор 0.15 за 87 ігор 80 ігор
Мирний 42.6% (23/54) 44.9% (22/49) 54 гри
Шериф 40.0% (2/5) 25.0% (2/8) 5 ігор · мало
Мафія 47.1% (8/17) 47.1% (8/17) 17 ігор
Дон 100.0% (4/4) 46.2% (6/13) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 313 клубні 28 · турнірні 285
Win-rate 44.4% 139/313
Бали 184.80 з них 50.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 52
Штрафи 16.53

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 57.1% 16/28
мафія 56.1% 37/66
мирний 41.9% 78/186
шериф 24.2% 8/33

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 186 59.4%
мафія 66 21.1%
шериф 33 10.5%
дон 28 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 23 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 4× переможець Mixalich Cup · Big 10 · Alligators Cup · Ocean Drive Cup
3 1× третє місце Tulip Cup
Номінації
MVP ×2 Mixalich Cup · Alligators Cup
Найкращий гравець міста ×2 Alligators Cup · Tulip Cup
Найкращий гравець мафії ×1 Ocean Drive Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 23 285 ігор
Фіналів 17 73.9% турнірів
Подіумів 5 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 21 Big 10
У середньому топ-52.8% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 23 17 1 з 21

Останні турніри

7 з 11 топ-63.6%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 4 · бали 6.10 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 3
5 з 22 топ-22.7%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 9 · бали 13.09 · допи +2.66 · штраф −0.30 · ПУ 5
24 з 30 топ-80.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 4 · бали 4.68 · допи +1.40 · штраф −0.90 · ПУ 2
1 з 20 перемога
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 9 · бали 14.23 · допи +4.33 · штраф −0.30 · ПУ 4 MVP

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
квітень 2026 — 57.6% (19/33)
Максимум допів за гру
+0.65 · Ocean Drive Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.65 · Ocean Drive Cup, Фінал

Активність

43 ігрові дні, з них 36 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
313 ігор · частки рахуються від них
1 29 9.3% 55.2% 16/29
2 31 9.9% 45.2% 14/31
3 29 9.3% 41.4% 12/29
4 34 10.9% 52.9% 18/34
5 32 10.2% 25.0% 8/32
6 29 9.3% 31.0% 9/29
7 34 10.9% 44.1% 15/34
8 32 10.2% 34.4% 11/32
9 34 10.9% 61.8% 21/34
10 29 9.3% 51.7% 15/29
186 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 8.1% 26.7% 4/15
2 23 12.4% 43.5% 10/23
3 14 7.5% 35.7% 5/14
4 20 10.8% 45.0% 9/20
5 20 10.8% 25.0% 5/20
6 20 10.8% 30.0% 6/20
7 19 10.2% 52.6% 10/19
8 17 9.1% 35.3% 6/17
9 21 11.3% 66.7% 14/21
10 17 9.1% 52.9% 9/17
33 гри за шериф · частки рахуються від них
1 4 12.1% 75.0% 3/4
2 1 3.0% 0.0% 0/1
3 4 12.1% 25.0% 1/4
4 3 9.1% 33.3% 1/3
5 3 9.1% 0.0% 0/3
6 4 12.1% 0.0% 0/4
7 2 6.1% 0.0% 0/2
8 5 15.2% 20.0% 1/5
9 5 15.2% 20.0% 1/5
10 2 6.1% 50.0% 1/2
66 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 6 9.1% 100.0% 6/6
2 5 7.6% 40.0% 2/5
3 7 10.6% 57.1% 4/7
4 7 10.6% 71.4% 5/7
5 7 10.6% 42.9% 3/7
6 4 6.1% 75.0% 3/4
7 11 16.7% 45.5% 5/11
8 7 10.6% 42.9% 3/7
9 6 9.1% 66.7% 4/6
10 6 9.1% 33.3% 2/6
28 ігор за дон · частки рахуються від них
1 4 14.3% 75.0% 3/4
2 2 7.1% 100.0% 2/2
3 4 14.3% 50.0% 2/4
4 4 14.3% 75.0% 3/4
5 2 7.1% 0.0% 0/2
6 1 3.6% 0.0% 0/1
7 2 7.1% 0.0% 0/2
8 3 10.7% 33.3% 1/3
9 2 7.1% 100.0% 2/2
10 4 14.3% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.