Blanca

77 ігор за 2026 рік · остання гра 22 вер 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 41.2% (7/17) 43.8% (7/16) 17 ігор
Доп/гру 0.14 за 17 ігор 0.24 за 16 ігор 17 ігор
Мирний 44.4% (4/9) 33.3% (4/12) 9 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 100.0% (2/2) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Дон 50.0% (2/4) 100.0% (1/1) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 77 клубні 67 · турнірні 10
Win-rate 49.4% 38/77
Бали 44.44 з них 10.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.14
ПУ · перший убитий 11
Штрафи 4.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.2% 9/13
мафія 63.6% 7/11
мирний 43.5% 20/46
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 46 59.7%
дон 13 16.9%
мафія 11 14.3%
шериф 7 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 11 СуперПупер Cup
У середньому топ-63.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 7 з 11

Останні турніри

7 з 11 топ-63.6%
СуперПупер Cup фінал 8 лютого 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.24 · допи +1.70 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
14 ігор
Найкращий місяць
лютий 2026 — 54.5% (12/22)
Максимум допів за гру
+0.90 · №23200105
Найбільший штраф
−0.50 · №24200103

Активність

17 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
77 ігор · частки рахуються від них
1 4 5.2% 50.0% 2/4
2 8 10.4% 62.5% 5/8
3 13 16.9% 61.5% 8/13
4 5 6.5% 40.0% 2/5
5 10 13.0% 60.0% 6/10
6 9 11.7% 44.4% 4/9
7 7 9.1% 0.0% 0/7
8 8 10.4% 87.5% 7/8
9 10 13.0% 30.0% 3/10
10 3 3.9% 33.3% 1/3
46 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 4.3% 100.0% 2/2
2 5 10.9% 40.0% 2/5
3 4 8.7% 50.0% 2/4
4 4 8.7% 25.0% 1/4
5 9 19.6% 55.6% 5/9
6 4 8.7% 25.0% 1/4
7 5 10.9% 0.0% 0/5
8 4 8.7% 100.0% 4/4
9 7 15.2% 28.6% 2/7
10 2 4.3% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 27.3% 66.7% 2/3
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 100.0% 2/2
3 4 30.8% 75.0% 3/4
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 3 23.1% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.