Grizly

103 гри за 2026 рік · остання гра 29 вер 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.5% (10/22) 57.9% (11/19) 22 гри
Доп/гру 0.07 за 22 гри 0.10 за 19 ігор 22 гри
Мирний 23.1% (3/13) 53.8% (7/13) 13 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало
Мафія 85.7% (6/7) 100.0% (1/1) 7 ігор · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (2/2) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 103 клубні 81 · турнірні 22
Win-rate 51.5% 53/103
Бали 58.40 з них 8.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 5
Штрафи 3.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 88.9% 16/18
дон 54.5% 6/11
мирний 41.9% 26/62
шериф 41.7% 5/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 60.2%
мафія 18 17.5%
шериф 12 11.7%
дон 11 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 22 гри
Фіналів 1 50.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Финал Весны
У середньому топ-57.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 2 1 5 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 5.40 · допи +0.90 · штраф −0.60 · ПУ 1
13 з 20 топ-65.0%
Tulip Cup 21–22 березня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.90 · допи +1.50 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.60 · №13100102
Найбільший штраф
−0.60 · Tulip Cup, Відбіркові

Активність

24 ігрові дні, з них 3 турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
103 гри · частки рахуються від них
1 13 12.6% 53.8% 7/13
2 13 12.6% 38.5% 5/13
3 7 6.8% 71.4% 5/7
4 12 11.7% 41.7% 5/12
5 7 6.8% 28.6% 2/7
6 16 15.5% 56.3% 9/16
7 10 9.7% 40.0% 4/10
8 6 5.8% 50.0% 3/6
9 9 8.7% 66.7% 6/9
10 10 9.7% 70.0% 7/10
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 11.3% 42.9% 3/7
2 10 16.1% 20.0% 2/10
3 3 4.8% 100.0% 3/3
4 9 14.5% 33.3% 3/9
5 6 9.7% 16.7% 1/6
6 9 14.5% 55.6% 5/9
7 4 6.5% 25.0% 1/4
8 4 6.5% 25.0% 1/4
9 6 9.7% 66.7% 4/6
10 4 6.5% 75.0% 3/4
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 33.3% 75.0% 3/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 8.3% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 2 11.1% 100.0% 2/2
7 3 16.7% 100.0% 3/3
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 2 11.1% 50.0% 1/2
10 4 22.2% 75.0% 3/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 0.0% 0/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 2 18.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 27.3% 33.3% 1/3
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 1 9.1% 100.0% 1/1
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.