daVinci

186 ігор за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 45.6% (26/57) 42.2% (19/45) 57 ігор
Доп/гру 0.20 за 57 ігор 0.18 за 45 ігор 57 ігор
Мирний 48.1% (13/27) 42.1% (8/19) 27 ігор
Шериф 0.0% (0/6) 50.0% (3/6) 6 ігор · мало
Мафія 52.9% (9/17) 35.3% (6/17) 17 ігор
Дон 57.1% (4/7) 66.7% (2/3) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 186 клубні 55 · турнірні 131
Win-rate 45.2% 84/186
Бали 105.27 з них 29.27 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 18
Штрафи 9.83

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 12/18
мафія 53.1% 26/49
мирний 40.2% 39/97
шериф 31.8% 7/22

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 97 52.2%
мафія 49 26.3%
шериф 22 11.8%
дон 18 9.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 11 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Пандемия Cup
3 3× третє місце Финал Лето · ПИЛА здесь · Rendez-Vous
Номінації
MVP ×2 ПИЛА здесь · Batman Cup - Casino Royale
Найкращий гравець мафії ×3 Финал Лето · Mixalich Cup · Batman Cup - Casino Royale

Підсумки за турнірами

Турнірів 11 131 гра
Фіналів 8 72.7% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 Пандемия Cup
У середньому топ-46.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 11 8 2 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 7.23 · допи +2.10 · штраф −0.20 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
15 з 30 топ-50.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 5 · бали 7.10 · допи +2.40 · штраф −0.30 · ПУ —
10 з 20 топ-50.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 7 · бали 9.31 · допи +3.39 · штраф −1.38 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
3 з 10 топ-30.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +2.00 · штраф — · ПУ — MVP

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
лютий 2026 — 53.6% (15/28)
Максимум допів за гру
+1.30 · Batman Cup - Casino Royale, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.80 · №5300102

Активність

28 ігрових днів, з них 16 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
186 ігор · частки рахуються від них
1 19 10.2% 36.8% 7/19
2 16 8.6% 43.8% 7/16
3 16 8.6% 50.0% 8/16
4 20 10.8% 45.0% 9/20
5 20 10.8% 50.0% 10/20
6 21 11.3% 57.1% 12/21
7 17 9.1% 52.9% 9/17
8 22 11.8% 36.4% 8/22
9 17 9.1% 47.1% 8/17
10 18 9.7% 33.3% 6/18
97 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 8.2% 37.5% 3/8
2 6 6.2% 66.7% 4/6
3 7 7.2% 42.9% 3/7
4 12 12.4% 33.3% 4/12
5 12 12.4% 41.7% 5/12
6 13 13.4% 46.2% 6/13
7 9 9.3% 33.3% 3/9
8 12 12.4% 41.7% 5/12
9 8 8.2% 37.5% 3/8
10 10 10.3% 30.0% 3/10
22 гри за шериф · частки рахуються від них
1 3 13.6% 0.0% 0/3
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 4 18.2% 50.0% 2/4
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 5 22.7% 60.0% 3/5
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 3 13.6% 0.0% 0/3
9 3 13.6% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу
49 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 14.3% 57.1% 4/7
2 6 12.2% 33.3% 2/6
3 2 4.1% 0.0% 0/2
4 6 12.2% 66.7% 4/6
5 4 8.2% 75.0% 3/4
6 1 2.0% 100.0% 1/1
7 6 12.2% 83.3% 5/6
8 6 12.2% 50.0% 3/6
9 6 12.2% 50.0% 3/6
10 5 10.2% 20.0% 1/5
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 0.0% 0/1
2 2 11.1% 50.0% 1/2
3 3 16.7% 100.0% 3/3
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 4 22.2% 50.0% 2/4
6 2 11.1% 100.0% 2/2
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 16.7% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.