Advocate

146 ігор за 2026 рік · остання гра 17 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.6% (10/19) 46.8% (37/79) 19 ігор
Доп/гру 0.09 за 19 ігор 0.09 за 79 ігор 19 ігор
Мирний 50.0% (5/10) 51.7% (30/58) 10 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/1) 28.6% (2/7) 1 гра · мало
Мафія 50.0% (3/6) 41.7% (5/12) 6 ігор · мало
Дон 100.0% (2/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 146 клубні 84 · турнірні 62
Win-rate 46.6% 68/146
Бали 72.33 з них 11.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 11
Штрафи 7.30

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 51.6% 16/31
мирний 46.3% 44/95
дон 42.9% 3/7
шериф 38.5% 5/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 95 65.1%
мафія 31 21.2%
шериф 13 8.9%
дон 7 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце PRO разгон

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 62 гри
Фіналів 5 83.3% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 PRO разгон
У середньому топ-73.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 5 3 з 10

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.53 · допи +0.50 · штраф −0.30 · ПУ 2
3 з 10 топ-30.0%
PRO разгон фінал 26 липня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 7 · бали 8.30 · допи +1.30 · штраф — · ПУ 2
10 з 10 топ-100.0%
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 3.20 · допи +1.20 · штраф −1.00 · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
Ералаш фінал 7 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 7 · бали 6.50 · допи +0.40 · штраф −0.90 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
червень 2026 — 51.7% (15/29)
Максимум допів за гру
+0.60 · №22100101
Найбільший штраф
−0.70 · Ералаш, Відбіркові

Активність

25 ігрових днів, з них 8 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
146 ігор · частки рахуються від них
1 16 11.0% 56.3% 9/16
2 8 5.5% 50.0% 4/8
3 18 12.3% 44.4% 8/18
4 11 7.5% 63.6% 7/11
5 14 9.6% 64.3% 9/14
6 12 8.2% 41.7% 5/12
7 17 11.6% 41.2% 7/17
8 16 11.0% 50.0% 8/16
9 18 12.3% 38.9% 7/18
10 16 11.0% 25.0% 4/16
95 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 11.6% 54.5% 6/11
2 4 4.2% 50.0% 2/4
3 12 12.6% 41.7% 5/12
4 9 9.5% 66.7% 6/9
5 7 7.4% 71.4% 5/7
6 6 6.3% 50.0% 3/6
7 11 11.6% 45.5% 5/11
8 11 11.6% 54.5% 6/11
9 12 12.6% 25.0% 3/12
10 12 12.6% 25.0% 3/12
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 15.4% 0.0% 0/2
2 1 7.7% 0.0% 0/1
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 23.1% 33.3% 1/3
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 1 7.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 15.4% 100.0% 2/2
10 1 7.7% 0.0% 0/1
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 9.7% 100.0% 3/3
2 2 6.5% 50.0% 1/2
3 3 9.7% 66.7% 2/3
4 2 6.5% 50.0% 1/2
5 3 9.7% 66.7% 2/3
6 4 12.9% 25.0% 1/4
7 5 16.1% 40.0% 2/5
8 3 9.7% 33.3% 1/3
9 4 12.9% 50.0% 2/4
10 2 6.5% 50.0% 1/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 14.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.