Логист

307 ігор за 2026 рік · остання гра 11 жов 2026
17 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 52.2% (36/69) 51.7% (31/60) 69 ігор
Доп/гру 0.21 за 69 ігор 0.24 за 60 ігор 69 ігор
Мирний 46.9% (23/49) 50.0% (18/36) 49 ігор
Шериф 50.0% (4/8) 28.6% (2/7) 8 ігор · мало
Мафія 77.8% (7/9) 58.3% (7/12) 9 ігор · мало
Дон 66.7% (2/3) 80.0% (4/5) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 307 клубні 82 · турнірні 225
Win-rate 45.6% 140/307
Бали 191.62 з них 59.44 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 44
Штрафи 16.25

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 77.3% 17/22
мафія 65.5% 36/55
мирний 38.3% 77/201
шериф 34.5% 10/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 201 65.5%
мафія 55 17.9%
шериф 29 9.4%
дон 22 7.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 17 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Minicup
2 1× друге місце Hakuna Matata
3 2× третє місце Black List Cup · Mixalich Cup
Номінації
MVP ×3 Frozen Heat · Борщ Cup · Minicup
Найкращий гравець міста ×5 Mixalich Cup · Big Apple Cup · Frozen Heat · Борщ Cup · Minicup
Найкращий гравець мафії ×2 Осень Финал · Minicup

Підсумки за турнірами

Турнірів 17 225 ігор
Фіналів 16 94.1% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Minicup
У середньому топ-38.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 17 16 1 з 10

Останні турніри

3 з 22 топ-13.6%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 10 · бали 14.25 · допи +3.55 · штраф −0.99 · ПУ 5
8 з 30 топ-26.7%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 8 · бали 10.82 · допи +2.95 · штраф −1.77 · ПУ 5
3 з 20 топ-15.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 8 · бали 12.07 · допи +4.07 · штраф −0.60 · ПУ 5 Найкращий гравець міста
6 з 10 топ-60.0%
Red lives matter фінал 30 серпня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.44 · допи +2.30 · штраф −1.00 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 59.3% (16/27)
Максимум допів за гру
+0.80 · Pink Cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.70 · №26400105

Активність

46 ігрових днів, з них 27 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
307 ігор · частки рахуються від них
1 29 9.4% 51.7% 15/29
2 27 8.8% 55.6% 15/27
3 27 8.8% 48.1% 13/27
4 29 9.4% 37.9% 11/29
5 30 9.8% 33.3% 10/30
6 38 12.4% 55.3% 21/38
7 34 11.1% 44.1% 15/34
8 21 6.8% 42.9% 9/21
9 31 10.1% 48.4% 15/31
10 41 13.4% 39.0% 16/41
201 гра за мирний · частки рахуються від них
1 20 10.0% 45.0% 9/20
2 19 9.5% 52.6% 10/19
3 18 9.0% 27.8% 5/18
4 18 9.0% 27.8% 5/18
5 19 9.5% 36.8% 7/19
6 18 9.0% 44.4% 8/18
7 25 12.4% 40.0% 10/25
8 16 8.0% 43.8% 7/16
9 19 9.5% 36.8% 7/19
10 29 14.4% 31.0% 9/29
29 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 17.2% 40.0% 2/5
2 2 6.9% 50.0% 1/2
3 2 6.9% 100.0% 2/2
4 4 13.8% 25.0% 1/4
5 5 17.2% 20.0% 1/5
6 5 17.2% 40.0% 2/5
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 3 10.3% 33.3% 1/3
10 1 3.4% 0.0% 0/1
55 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 5.5% 100.0% 3/3
2 5 9.1% 60.0% 3/5
3 3 5.5% 100.0% 3/3
4 6 10.9% 83.3% 5/6
5 5 9.1% 20.0% 1/5
6 12 21.8% 66.7% 8/12
7 4 7.3% 50.0% 2/4
8 3 5.5% 33.3% 1/3
9 7 12.7% 85.7% 6/7
10 7 12.7% 57.1% 4/7
22 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 4 18.2% 75.0% 3/4
4 1 4.5% 0.0% 0/1
5 1 4.5% 100.0% 1/1
6 3 13.6% 100.0% 3/3
7 4 18.2% 75.0% 3/4
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 2 9.1% 50.0% 1/2
10 4 18.2% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.