Ace

143 гри за 2026 рік · остання гра 9 жов 2026
6 турнірів ·2× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (12/18) 57.4% (27/47) 18 ігор
Доп/гру 0.18 за 18 ігор 0.19 за 47 ігор 18 ігор
Мирний 55.6% (5/9) 51.7% (15/29) 9 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 66.7% (4/6) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (3/3) 70.0% (7/10) 3 гри · мало
Дон 75.0% (3/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 143 клубні 83 · турнірні 60
Win-rate 54.5% 78/143
Бали 100.26 з них 27.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.19
ПУ · перший убитий 18
Штрафи 5.70

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 74.1% 20/27
дон 64.3% 9/14
мирний 49.4% 42/85
шериф 41.2% 7/17

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 85 59.4%
мафія 27 18.9%
шериф 17 11.9%
дон 14 9.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 2× переможець Chill cup · Gatsby Cup
2 1× друге місце ПИЛА здесь
Номінації
MVP ×2 Chill cup · Gatsby Cup
Найкращий гравець міста ×3 Chill cup · Gatsby Cup · СуперПупер Cup
Найкращий гравець мафії ×3 Финал Весны · Chill cup · Gatsby Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 60 ігор
Фіналів 5 83.3% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Chill cup
У середньому топ-39.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 5 1 з 10

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 8 · бали 8.90 · допи +1.40 · штраф −0.50 · ПУ —
17 з 20 топ-85.0%
Royal Flash PRO 22–23 серпня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 3 · бали 4.70 · допи +2.30 · штраф −0.60 · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Финал Весны фінал 28 червня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 7.00 · допи +2.20 · штраф −0.20 · ПУ 1 Найкращий гравець мафії
1 з 10 перемога
Chill cup фінал 11 квітня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 9.05 · допи +2.80 · штраф — · ПУ 2 MVPНайкращий гравець містаНайкращий гравець мафії

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.70 · Chill cup, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.80 · №7800205

Активність

24 ігрові дні, з них 7 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
143 гри · частки рахуються від них
1 8 5.6% 50.0% 4/8
2 12 8.4% 58.3% 7/12
3 17 11.9% 52.9% 9/17
4 19 13.3% 52.6% 10/19
5 19 13.3% 52.6% 10/19
6 15 10.5% 60.0% 9/15
7 14 9.8% 35.7% 5/14
8 14 9.8% 71.4% 10/14
9 11 7.7% 54.5% 6/11
10 14 9.8% 57.1% 8/14
85 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 8.2% 42.9% 3/7
2 7 8.2% 71.4% 5/7
3 10 11.8% 50.0% 5/10
4 11 12.9% 45.5% 5/11
5 11 12.9% 45.5% 5/11
6 8 9.4% 50.0% 4/8
7 9 10.6% 22.2% 2/9
8 7 8.2% 71.4% 5/7
9 6 7.1% 50.0% 3/6
10 9 10.6% 55.6% 5/9
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 17.6% 66.7% 2/3
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 5 29.4% 40.0% 2/5
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 1 5.9% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 17.6% 66.7% 2/3
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 7.4% 0.0% 0/2
3 2 7.4% 100.0% 2/2
4 6 22.2% 66.7% 4/6
5 1 3.7% 100.0% 1/1
6 5 18.5% 100.0% 5/5
7 2 7.4% 50.0% 1/2
8 3 11.1% 100.0% 3/3
9 4 14.8% 75.0% 3/4
10 2 7.4% 50.0% 1/2
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 21.4% 66.7% 2/3
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.