Cruella

106 ігор за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 31.6% (6/19) 60.0% (27/45) 19 ігор
Доп/гру 0.06 за 19 ігор 0.10 за 45 ігор 19 ігор
Мирний 25.0% (3/12) 62.1% (18/29) 12 ігор · мало
Шериф 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало
Мафія 33.3% (1/3) 40.0% (4/10) 3 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 100.0% (4/4) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 106 клубні 96 · турнірні 10
Win-rate 47.2% 50/106
Бали 53.53 з них 8.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 17
Штрафи 5.20

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мирний 46.9% 30/64
мафія 40.0% 8/20
шериф 36.4% 4/11

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 64 60.4%
мафія 20 18.9%
шериф 11 10.4%
дон 11 10.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 Финал Лето
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 2 · бали 1.63 · допи +0.70 · штраф −1.20 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
25 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+0.70 · №13400106
Найбільший штраф
−0.80 · №9400108

Активність

22 ігрові дні, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
106 ігор · частки рахуються від них
1 13 12.3% 53.8% 7/13
2 7 6.6% 28.6% 2/7
3 8 7.5% 37.5% 3/8
4 8 7.5% 50.0% 4/8
5 12 11.3% 66.7% 8/12
6 10 9.4% 30.0% 3/10
7 9 8.5% 55.6% 5/9
8 15 14.2% 40.0% 6/15
9 7 6.6% 71.4% 5/7
10 17 16.0% 41.2% 7/17
64 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.9% 57.1% 4/7
2 5 7.8% 20.0% 1/5
3 6 9.4% 50.0% 3/6
4 5 7.8% 60.0% 3/5
5 7 10.9% 57.1% 4/7
6 5 7.8% 0.0% 0/5
7 6 9.4% 66.7% 4/6
8 8 12.5% 37.5% 3/8
9 6 9.4% 66.7% 4/6
10 9 14.1% 44.4% 4/9
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 1 9.1% 100.0% 1/1
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 27.3% 33.3% 1/3
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 4 20.0% 25.0% 1/4
2 1 5.0% 100.0% 1/1
3 1 5.0% 0.0% 0/1
4 1 5.0% 0.0% 0/1
5 1 5.0% 100.0% 1/1
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 2 10.0% 50.0% 1/2
8 3 15.0% 33.3% 1/3
9 1 5.0% 100.0% 1/1
10 4 20.0% 25.0% 1/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 1 9.1% 0.0% 0/1
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 3 27.3% 66.7% 2/3
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.