Мартовский Котик

136 ігор за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 42.1% (24/57) 58.1% (36/62) 57 ігор
Доп/гру 0.10 за 57 ігор 0.06 за 62 гри 57 ігор
Мирний 40.7% (11/27) 56.4% (22/39) 27 ігор
Шериф 0.0% (0/6) 50.0% (3/6) 6 ігор · мало
Мафія 61.1% (11/18) 63.6% (7/11) 18 ігор
Дон 33.3% (2/6) 66.7% (4/6) 6 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 136 клубні 59 · турнірні 77
Win-rate 50.0% 68/136
Бали 73.28 з них 10.46 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 6
Штрафи 6.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.7% 22/34
дон 53.8% 7/13
мирний 46.1% 35/76
шериф 30.8% 4/13

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 76 55.9%
мафія 34 25.0%
шериф 13 9.6%
дон 13 9.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 7 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 7 77 ігор
Фіналів 6 85.7% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Финал Лето
У середньому топ-66.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 7 6 5 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 6 · бали 6.10 · допи +0.60 · штраф −0.50 · ПУ —
7 з 10 топ-70.0%
Карточный домик фінал 25 жовтня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 3.00 · допи +1.10 · штраф −1.10 · ПУ 1
10 з 11 топ-90.9%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 9 · перемог 2 · бали 2.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
8 з 20 топ-40.0%
Mixalich Cup фінал 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 16 · перемог 8 · бали 9.76 · допи +2.16 · штраф −1.00 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 62.2% (23/37)
Максимум допів за гру
+0.50 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

23 ігрові дні, з них 9 турнірних · грає 3 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
136 ігор · частки рахуються від них
1 15 11.0% 73.3% 11/15
2 17 12.5% 41.2% 7/17
3 13 9.6% 46.2% 6/13
4 13 9.6% 38.5% 5/13
5 14 10.3% 64.3% 9/14
6 9 6.6% 66.7% 6/9
7 13 9.6% 84.6% 11/13
8 9 6.6% 22.2% 2/9
9 14 10.3% 35.7% 5/14
10 19 14.0% 31.6% 6/19
76 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 7.9% 50.0% 3/6
2 8 10.5% 12.5% 1/8
3 8 10.5% 25.0% 2/8
4 7 9.2% 57.1% 4/7
5 9 11.8% 66.7% 6/9
6 7 9.2% 71.4% 5/7
7 9 11.8% 77.8% 7/9
8 3 3.9% 66.7% 2/3
9 7 9.2% 42.9% 3/7
10 12 15.8% 16.7% 2/12
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 1 7.7% 0.0% 0/1
4 3 23.1% 33.3% 1/3
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 0.0% 0/2
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 7 20.6% 85.7% 6/7
2 4 11.8% 100.0% 4/4
3 2 5.9% 100.0% 2/2
4 3 8.8% 0.0% 0/3
5 3 8.8% 66.7% 2/3
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 3 8.8% 100.0% 3/3
8 3 8.8% 0.0% 0/3
9 3 8.8% 33.3% 1/3
10 5 14.7% 60.0% 3/5
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 15.4% 100.0% 2/2
2 3 23.1% 33.3% 1/3
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 7.7% 100.0% 1/1
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 1 7.7% 0.0% 0/1
10 2 15.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.