Julietta

222 гри за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
15 турнірів ·1× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 42.3% (22/52) 55.8% (43/77) 52 гри
Доп/гру 0.18 за 52 гри 0.14 за 77 ігор 52 гри
Мирний 33.3% (11/33) 50.0% (24/48) 33 гри
Шериф 14.3% (1/7) 40.0% (2/5) 7 ігор · мало
Мафія 80.0% (8/10) 72.2% (13/18) 10 ігор · мало
Дон 100.0% (2/2) 66.7% (4/6) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 222 клубні 40 · турнірні 182
Win-rate 49.1% 109/222
Бали 142.45 з них 34.76 допами · штраф віднято Середній доп: 0.16
ПУ · перший убитий 28
Штрафи 6.25

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 82.4% 14/17
мафія 69.8% 30/43
мирний 40.8% 58/142
шериф 35.0% 7/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 142 64.0%
мафія 43 19.4%
шериф 20 9.0%
дон 17 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 15 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець I know what you did last summer
2 2× друге місце Liberty Cup · Big Apple Cup
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Liberty Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 15 182 гри
Фіналів 15 100.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 I know what you did last summer
У середньому топ-38.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 15 15 1 з 10

Останні турніри

4 з 10 топ-40.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 5 · бали 6.22 · допи +1.40 · штраф −0.40 · ПУ 2
4 з 10 топ-40.0%
Карточный домик фінал 25 жовтня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 5.50 · допи +1.70 · штраф −0.20 · ПУ 2
9 з 30 топ-30.0%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 7 · бали 10.44 · допи +3.53 · штраф −0.69 · ПУ 3
6 з 21 топ-28.6%
Big 10 фінал 5–6 вересня 2026 · CLM · Монреаль ігор 16 · перемог 6 · бали 9.54 · допи +2.79 · штраф −0.30 · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
9 ігор
Без штрафу поспіль
35 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 61.1% (11/18)
Максимум допів за гру
+0.78 · Judgement Day: Divinity Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.40 · №17400102

Активність

34 ігрові дні, з них 22 турнірні · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
222 гри · частки рахуються від них
1 20 9.0% 70.0% 14/20
2 22 9.9% 40.9% 9/22
3 25 11.3% 32.0% 8/25
4 21 9.5% 57.1% 12/21
5 20 9.0% 40.0% 8/20
6 25 11.3% 60.0% 15/25
7 18 8.1% 66.7% 12/18
8 22 9.9% 40.9% 9/22
9 25 11.3% 52.0% 13/25
10 24 10.8% 37.5% 9/24
142 гри за мирний · частки рахуються від них
1 13 9.2% 53.8% 7/13
2 15 10.6% 26.7% 4/15
3 17 12.0% 29.4% 5/17
4 9 6.3% 55.6% 5/9
5 14 9.9% 35.7% 5/14
6 16 11.3% 50.0% 8/16
7 12 8.5% 58.3% 7/12
8 13 9.2% 46.2% 6/13
9 16 11.3% 50.0% 8/16
10 17 12.0% 17.6% 3/17
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.0% 0.0% 0/3
4 2 10.0% 0.0% 0/2
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 1 5.0% 100.0% 1/1
7 1 5.0% 100.0% 1/1
8 6 30.0% 33.3% 2/6
9 3 15.0% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
43 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 7.0% 100.0% 3/3
2 5 11.6% 60.0% 3/5
3 3 7.0% 100.0% 3/3
4 9 20.9% 66.7% 6/9
5 3 7.0% 33.3% 1/3
6 5 11.6% 60.0% 3/5
7 4 9.3% 75.0% 3/4
8 3 7.0% 33.3% 1/3
9 5 11.6% 80.0% 4/5
10 3 7.0% 100.0% 3/3
17 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.8% 100.0% 2/2
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 2 11.8% 0.0% 0/2
4 1 5.9% 100.0% 1/1
5 1 5.9% 100.0% 1/1
6 3 17.6% 100.0% 3/3
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 5.9% 100.0% 1/1
10 4 23.5% 75.0% 3/4

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.