Lucky_NY

250 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 40.4% (23/57) 48.8% (61/125) 57 ігор
Доп/гру 0.09 за 57 ігор 0.10 за 125 ігор 57 ігор
Мирний 35.9% (14/39) 47.4% (37/78) 39 ігор
Шериф 100.0% (2/2) 57.1% (4/7) 2 гри · мало
Мафія 45.5% (5/11) 48.1% (13/27) 11 ігор · мало
Дон 40.0% (2/5) 53.8% (7/13) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 250 клубні 68 · турнірні 182
Win-rate 41.6% 104/250
Бали 115.44 з них 21.47 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 14
Штрафи 12.57

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 54.2% 13/24
мафія 45.7% 21/46
шериф 40.0% 6/15
мирний 38.8% 64/165

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 165 66.0%
мафія 46 18.4%
дон 24 9.6%
шериф 15 6.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 16 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 2× друге місце PRO разгон · Чашка Cup
Номінації
Найкращий гравець мафії ×1 PRO разгон

Підсумки за турнірами

Турнірів 16 182 гри
Фіналів 12 75.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 11 Чашка Cup
У середньому топ-55.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 16 12 2 з 11

Останні турніри

4 з 11 топ-36.4%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 6 · бали 7.60 · допи +1.60 · штраф — · ПУ —
11 з 22 топ-50.0%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 6.50 · допи +1.80 · штраф −0.30 · ПУ —
27 з 30 топ-90.0%
Judgement Day: Divinity Cup 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 12 · перемог 4 · бали 4.00 · допи +0.90 · штраф −0.90 · ПУ —
18 з 20 топ-90.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 5 · бали 3.80 · допи +0.20 · штраф −1.40 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 56.4% (31/55)
Максимум допів за гру
+0.60 · Hakuna Matata, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · Mixalich Cup, Відбіркові

Активність

44 ігрові дні, з них 24 турнірні · грає 7 тижнів поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
250 ігор · частки рахуються від них
1 22 8.8% 40.9% 9/22
2 23 9.2% 47.8% 11/23
3 23 9.2% 26.1% 6/23
4 29 11.6% 37.9% 11/29
5 31 12.4% 35.5% 11/31
6 24 9.6% 45.8% 11/24
7 24 9.6% 41.7% 10/24
8 26 10.4% 46.2% 12/26
9 23 9.2% 47.8% 11/23
10 25 10.0% 48.0% 12/25
165 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 15 9.1% 46.7% 7/15
2 16 9.7% 50.0% 8/16
3 15 9.1% 26.7% 4/15
4 22 13.3% 36.4% 8/22
5 17 10.3% 35.3% 6/17
6 11 6.7% 36.4% 4/11
7 17 10.3% 41.2% 7/17
8 20 12.1% 35.0% 7/20
9 14 8.5% 50.0% 7/14
10 18 10.9% 33.3% 6/18
15 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 20.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 3 20.0% 0.0% 0/3
6 4 26.7% 75.0% 3/4
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 6.7% 100.0% 1/1
46 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 4.3% 50.0% 1/2
2 2 4.3% 0.0% 0/2
3 6 13.0% 16.7% 1/6
4 3 6.5% 100.0% 3/3
5 9 19.6% 55.6% 5/9
6 7 15.2% 28.6% 2/7
7 6 13.0% 33.3% 2/6
8 3 6.5% 100.0% 3/3
9 4 8.7% 25.0% 1/4
10 4 8.7% 75.0% 3/4
24 гри за дон · частки рахуються від них
1 5 20.8% 20.0% 1/5
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 2 8.3% 50.0% 1/2
4 2 8.3% 0.0% 0/2
5 2 8.3% 0.0% 0/2
6 2 8.3% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 8.3% 100.0% 2/2
9 5 20.8% 60.0% 3/5
10 2 8.3% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.