Optimistka

225 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
17 турнірів ·3× переможець
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 39.7% (23/58) 59.3% (32/54) 58 ігор
Доп/гру 0.15 за 58 ігор 0.14 за 54 гри 58 ігор
Мирний 40.0% (14/35) 48.6% (18/37) 35 ігор
Шериф 30.0% (3/10) 66.7% (4/6) 10 ігор · мало
Мафія 60.0% (6/10) 85.7% (6/7) 10 ігор · мало
Дон 0.0% (0/3) 100.0% (4/4) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 225 клубні 26 · турнірні 199
Win-rate 48.0% 108/225
Бали 133.50 з них 28.85 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 21
Штрафи 9.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.3% 22/30
дон 71.4% 15/21
шериф 46.2% 12/26
мирний 39.9% 59/148

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 148 65.8%
мафія 30 13.3%
шериф 26 11.6%
дон 21 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 17 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 3× переможець Liberty Cup · Fleur de Lys Cup · Black Tie Mafia Cup
2 1× друге місце Бубновый Король
Номінації
Найкращий гравець міста ×1 Бубновый Король

Підсумки за турнірами

Турнірів 17 199 ігор
Фіналів 11 64.7% турнірів
Подіумів 4 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 21 Fleur de Lys Cup
У середньому топ-52.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 17 11 1 з 21

Останні турніри

2 з 11 топ-18.2%
Бубновый Король фінал 17 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 8 · бали 10.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ — Найкращий гравець міста
15 з 22 топ-68.2%
Black List Cup 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 4 · бали 5.70 · допи +1.70 · штраф — · ПУ —
15 з 20 топ-75.0%
Mixalich Cup 19–20 вересня 2026 · CLM · Даллас ігор 12 · перемог 3 · бали 4.40 · допи +1.40 · штраф — · ПУ —
6 з 10 топ-60.0%
ПИЛА здесь фінал 13 вересня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +1.00 · штраф −0.30 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
42 гри
Найкращий місяць
червень 2026 — 68.8% (22/32)
Максимум допів за гру
+0.65 · Black Tie Mafia Cup, Фінал
Найбільший штраф
−0.80 · Ladies Cup, Відбіркові

Активність

34 ігрові дні, з них 26 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
225 ігор · частки рахуються від них
1 25 11.1% 60.0% 15/25
2 24 10.7% 50.0% 12/24
3 21 9.3% 61.9% 13/21
4 23 10.2% 43.5% 10/23
5 18 8.0% 44.4% 8/18
6 23 10.2% 39.1% 9/23
7 21 9.3% 33.3% 7/21
8 23 10.2% 52.2% 12/23
9 18 8.0% 50.0% 9/18
10 29 12.9% 44.8% 13/29
148 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 14 9.5% 42.9% 6/14
2 19 12.8% 47.4% 9/19
3 14 9.5% 57.1% 8/14
4 15 10.1% 40.0% 6/15
5 13 8.8% 38.5% 5/13
6 15 10.1% 40.0% 6/15
7 16 10.8% 31.3% 5/16
8 12 8.1% 25.0% 3/12
9 11 7.4% 45.5% 5/11
10 19 12.8% 31.6% 6/19
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 6 23.1% 83.3% 5/6
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 3 11.5% 0.0% 0/3
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 4 15.4% 25.0% 1/4
7 1 3.8% 0.0% 0/1
8 5 19.2% 60.0% 3/5
9 2 7.7% 50.0% 1/2
10 2 7.7% 50.0% 1/2
30 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 3.3% 100.0% 1/1
2 4 13.3% 50.0% 2/4
3 3 10.0% 66.7% 2/3
4 2 6.7% 100.0% 2/2
5 4 13.3% 75.0% 3/4
6 1 3.3% 100.0% 1/1
7 1 3.3% 0.0% 0/1
8 4 13.3% 100.0% 4/4
9 3 10.0% 66.7% 2/3
10 7 23.3% 71.4% 5/7
21 гра за дон · частки рахуються від них
1 4 19.0% 75.0% 3/4
2 1 4.8% 100.0% 1/1
3 2 9.5% 100.0% 2/2
4 3 14.3% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 14.3% 33.3% 1/3
7 3 14.3% 66.7% 2/3
8 2 9.5% 100.0% 2/2
9 2 9.5% 50.0% 1/2
10 1 4.8% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.