Director

66 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 15.0% (3/20) 37.5% (3/8) 20 ігор
Доп/гру 0.11 за 20 ігор 0.03 за 8 ігор 20 ігор
Мирний 8.3% (1/12) 40.0% (2/5) 12 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/3) — 3 гри · мало
Мафія 66.7% (2/3) 0.0% (0/1) 3 гри · мало
Дон 0.0% (0/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 66 клубні 56 · турнірні 10
Win-rate 37.9% 25/66
Бали 26.04 з них 4.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 3.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 64.3% 9/14
шериф 37.5% 3/8
мирний 30.8% 12/39
дон 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 59.1%
мафія 14 21.2%
шериф 8 12.1%
дон 5 7.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 10 No More Masks
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 10 з 10

Останні турніри

10 з 10 топ-100.0%
No More Masks фінал 29 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 3.94 · допи +0.40 · штраф −0.90 · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
26 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 47.6% (10/21)
Максимум допів за гру
+0.60 · №26300103
Найбільший штраф
−0.50 · №26300104

Активність

16 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
66 ігор · частки рахуються від них
1 9 13.6% 44.4% 4/9
2 6 9.1% 50.0% 3/6
3 4 6.1% 25.0% 1/4
4 7 10.6% 42.9% 3/7
5 11 16.7% 54.5% 6/11
6 7 10.6% 42.9% 3/7
7 6 9.1% 50.0% 3/6
8 5 7.6% 20.0% 1/5
9 6 9.1% 16.7% 1/6
10 5 7.6% 0.0% 0/5
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 10.3% 0.0% 0/4
2 3 7.7% 33.3% 1/3
3 2 5.1% 0.0% 0/2
4 5 12.8% 40.0% 2/5
5 6 15.4% 66.7% 4/6
6 5 12.8% 40.0% 2/5
7 3 7.7% 66.7% 2/3
8 3 7.7% 0.0% 0/3
9 4 10.3% 25.0% 1/4
10 4 10.3% 0.0% 0/4
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 2 25.0% 50.0% 1/2
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
14 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 21.4% 100.0% 3/3
2 1 7.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 7.1% 100.0% 1/1
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 2 14.3% 50.0% 1/2
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 2 14.3% 50.0% 1/2
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 40.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 40.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.