Шварц

174 гри за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 46.7% (28/60) 55.0% (11/20) 60 ігор
Доп/гру 0.10 за 60 ігор 0.11 за 20 ігор 60 ігор
Мирний 37.1% (13/35) 60.0% (6/10) 35 ігор
Шериф 50.0% (4/8) 40.0% (2/5) 8 ігор · мало
Мафія 60.0% (6/10) 50.0% (2/4) 10 ігор · мало
Дон 71.4% (5/7) 100.0% (1/1) 7 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 174 клубні 94 · турнірні 80
Win-rate 44.8% 78/174
Бали 88.79 з них 15.83 допами · штраф віднято Середній доп: 0.09
ПУ · перший убитий 14
Штрафи 8.10

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 12/16
мафія 61.3% 19/31
шериф 41.2% 7/17
мирний 36.4% 40/110

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 110 63.2%
мафія 31 17.8%
шериф 17 9.8%
дон 16 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Judgement Day: Divinity Cup
3 1× третє місце Brooklyn

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 80 ігор
Фіналів 5 83.3% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 30 Judgement Day: Divinity Cup
У середньому топ-41.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 6 5 2 з 30

Останні турніри

6 з 22 топ-27.3%
Black List Cup фінал 10–11 жовтня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 16 · перемог 11 · бали 12.52 · допи +1.09 · штраф −0.90 · ПУ 3
2 з 30 топ-6.7%
Judgement Day: Divinity Cup фінал 3–4 жовтня 2026 · CLM · Ралі ігор 16 · перемог 11 · бали 13.58 · допи +2.15 · штраф −0.30 · ПУ 1
14 з 20 топ-70.0%
Tulip Cup 21–22 березня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 5 · бали 5.70 · допи +1.50 · штраф −0.80 · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
Brooklyn фінал 15 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 7 · бали 7.00 · допи +0.40 · штраф −0.60 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
27 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2026 — 60.5% (26/43)
Максимум допів за гру
+0.50 · №26000203
Найбільший штраф
−0.60 · №14000103

Активність

34 ігрові дні, з них 11 турнірних · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
174 гри · частки рахуються від них
1 21 12.1% 52.4% 11/21
2 15 8.6% 53.3% 8/15
3 10 5.7% 60.0% 6/10
4 18 10.3% 44.4% 8/18
5 21 12.1% 57.1% 12/21
6 11 6.3% 36.4% 4/11
7 17 9.8% 47.1% 8/17
8 25 14.4% 48.0% 12/25
9 20 11.5% 30.0% 6/20
10 16 9.2% 18.8% 3/16
110 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 11.8% 38.5% 5/13
2 11 10.0% 54.5% 6/11
3 3 2.7% 33.3% 1/3
4 11 10.0% 36.4% 4/11
5 16 14.5% 50.0% 8/16
6 6 5.5% 33.3% 2/6
7 11 10.0% 18.2% 2/11
8 17 15.5% 41.2% 7/17
9 11 10.0% 27.3% 3/11
10 11 10.0% 18.2% 2/11
17 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 23.5% 75.0% 3/4
2 2 11.8% 100.0% 2/2
3 2 11.8% 50.0% 1/2
4 3 17.6% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 11.8% 0.0% 0/2
9 2 11.8% 0.0% 0/2
10 1 5.9% 0.0% 0/1
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 3 9.7% 66.7% 2/3
2 1 3.2% 0.0% 0/1
3 5 16.1% 80.0% 4/5
4 2 6.5% 50.0% 1/2
5 4 12.9% 75.0% 3/4
6 3 9.7% 33.3% 1/3
7 3 9.7% 100.0% 3/3
8 4 12.9% 75.0% 3/4
9 3 9.7% 33.3% 1/3
10 3 9.7% 33.3% 1/3
16 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 6.2% 100.0% 1/1
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 12.5% 100.0% 2/2
5 1 6.2% 100.0% 1/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 3 18.8% 100.0% 3/3
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 4 25.0% 50.0% 2/4
10 1 6.2% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.