Murphy

170 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 28.6% (4/14) 40.0% (22/55) 14 ігор · мало
Доп/гру 0.03 за 14 ігор 0.08 за 55 ігор 14 ігор · мало
Мирний 20.0% (2/10) 34.4% (11/32) 10 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 40.0% (2/5) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) 41.7% (5/12) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) 66.7% (4/6) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 170 клубні 116 · турнірні 54
Win-rate 37.6% 64/170
Бали 59.51 з них 9.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 9
Штрафи 14.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мафія 55.9% 19/34
шериф 36.8% 7/19
мирний 28.3% 30/106

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 106 62.4%
мафія 34 20.0%
шериф 19 11.2%
дон 11 6.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 54 гри
Фіналів 3 60.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 Minicup
У середньому топ-73.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 5 3 5 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
No More Masks фінал 29 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 4 · бали 4.21 · допи +0.40 · штраф −0.30 · ПУ 1
12 з 20 топ-60.0%
Tulip Cup 21–22 березня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 6 · бали 6.10 · допи +1.00 · штраф −0.90 · ПУ 1
13 з 20 топ-65.0%
Frozen Heat 31 січня – 2 лютого 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 12 · перемог 6 · бали 5.90 · допи +0.50 · штраф −0.60 · ПУ —
10 з 10 топ-100.0%
Борщ Cup фінал 11 січня 2026 · CLM · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 1 · бали −0.20 · допи +0.60 · штраф −1.80 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
13 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 55.0% (11/20)
Максимум допів за гру
+0.50 · №15600105
Найбільший штраф
−0.80 · №17400103

Активність

33 ігрові дні, з них 8 турнірних · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
170 ігор · частки рахуються від них
1 19 11.2% 21.1% 4/19
2 18 10.6% 38.9% 7/18
3 22 12.9% 27.3% 6/22
4 10 5.9% 60.0% 6/10
5 9 5.3% 44.4% 4/9
6 19 11.2% 26.3% 5/19
7 18 10.6% 33.3% 6/18
8 22 12.9% 45.5% 10/22
9 17 10.0% 47.1% 8/17
10 16 9.4% 50.0% 8/16
106 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 13 12.3% 15.4% 2/13
2 11 10.4% 27.3% 3/11
3 19 17.9% 21.1% 4/19
4 6 5.7% 50.0% 3/6
5 7 6.6% 28.6% 2/7
6 13 12.3% 15.4% 2/13
7 11 10.4% 27.3% 3/11
8 11 10.4% 45.5% 5/11
9 8 7.5% 37.5% 3/8
10 7 6.6% 42.9% 3/7
19 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.5% 0.0% 0/2
2 1 5.3% 0.0% 0/1
3 1 5.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 50.0% 1/2
8 6 31.6% 50.0% 3/6
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 4 21.1% 25.0% 1/4
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.8% 33.3% 1/3
2 5 14.7% 60.0% 3/5
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 2 5.9% 100.0% 2/2
5 2 5.9% 100.0% 2/2
6 3 8.8% 66.7% 2/3
7 5 14.7% 40.0% 2/5
8 4 11.8% 50.0% 2/4
9 5 14.7% 40.0% 2/5
10 4 11.8% 75.0% 3/4
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 1 9.1% 100.0% 1/1
3 1 9.1% 100.0% 1/1
4 2 18.2% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 18.2% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 9.1% 0.0% 0/1
9 2 18.2% 100.0% 2/2
10 1 9.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.