VicVik

101 гра за 2026 рік · остання гра 1 лис 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 35.0% (14/40) 56.5% (26/46) 40 ігор
Доп/гру 0.10 за 40 ігор 0.08 за 46 ігор 40 ігор
Мирний 17.4% (4/23) 50.0% (13/26) 23 гри
Шериф 25.0% (1/4) 50.0% (1/2) 4 гри · мало
Мафія 75.0% (6/8) 71.4% (10/14) 8 ігор · мало
Дон 60.0% (3/5) 50.0% (2/4) 5 ігор · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 101 клубні 91 · турнірні 10
Win-rate 45.5% 46/101
Бали 48.70 з них 8.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 7
Штрафи 5.80

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.9% 17/23
дон 58.3% 7/12
мирний 34.5% 20/58
шериф 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 58 57.4%
мафія 23 22.8%
дон 12 11.9%
шериф 8 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Финал Лето
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Финал Лето фінал 1 листопада 2026 · CLM ігор 10 · перемог 3 · бали 2.00 · допи +0.50 · штраф −1.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
20 ігор
Найкращий місяць
липень 2026 — 76.5% (13/17)
Максимум допів за гру
+0.50 · №25200102
Найбільший штраф
−0.60 · №14000103

Активність

23 ігрові дні, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
101 гра · частки рахуються від них
1 10 9.9% 40.0% 4/10
2 11 10.9% 63.6% 7/11
3 11 10.9% 45.5% 5/11
4 10 9.9% 10.0% 1/10
5 12 11.9% 50.0% 6/12
6 9 8.9% 66.7% 6/9
7 12 11.9% 50.0% 6/12
8 9 8.9% 11.1% 1/9
9 9 8.9% 88.9% 8/9
10 8 7.9% 25.0% 2/8
58 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 6 10.3% 16.7% 1/6
2 8 13.8% 50.0% 4/8
3 6 10.3% 50.0% 3/6
4 6 10.3% 0.0% 0/6
5 9 15.5% 44.4% 4/9
6 3 5.2% 33.3% 1/3
7 4 6.9% 50.0% 2/4
8 5 8.6% 0.0% 0/5
9 5 8.6% 80.0% 4/5
10 6 10.3% 16.7% 1/6
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 50.0% 1/2
4 2 25.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 1 12.5% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
23 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 8.7% 100.0% 2/2
2 1 4.3% 100.0% 1/1
3 3 13.0% 33.3% 1/3
4 2 8.7% 50.0% 1/2
5 3 13.0% 66.7% 2/3
6 3 13.0% 100.0% 3/3
7 4 17.4% 75.0% 3/4
8 2 8.7% 50.0% 1/2
9 2 8.7% 100.0% 2/2
10 1 4.3% 100.0% 1/1
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 8.3% 0.0% 0/1
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 66.7% 2/3
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.