Nik

76 ігор за 2026 рік · остання гра 31 жов 2026
New York, USA · домашній клуб — Gatsby
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 31.6% (6/19) 60.0% (9/15) 19 ігор
Доп/гру 0.09 за 19 ігор 0.12 за 15 ігор 19 ігор
Мирний 21.4% (3/14) 62.5% (5/8) 14 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія 33.3% (1/3) — 3 гри · мало
Дон 100.0% (2/2) 80.0% (4/5) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 76 клубні 66 · турнірні 10
Win-rate 39.5% 30/76
Бали 35.20 з них 7.70 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 6
Штрафи 2.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.7% 8/11
мафія 42.9% 3/7
мирний 36.5% 19/52
шериф 0.0% 0/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 68.4%
дон 11 14.5%
мафія 7 9.2%
шериф 6 7.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 1 100.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Brooklyn
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 1 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Brooklyn фінал 15 березня 2026 · CLM ігор 10 · перемог 2 · бали 3.10 · допи +1.40 · штраф −0.30 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
22 гри
Найкращий місяць
березень 2026 — 35.3% (6/17)
Максимум допів за гру
+0.70 · Brooklyn, Відбіркові
Найбільший штраф
−0.50 · №25300102

Активність

18 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 2 тижні поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
76 ігор · частки рахуються від них
1 7 9.2% 42.9% 3/7
2 12 15.8% 50.0% 6/12
3 9 11.8% 33.3% 3/9
4 10 13.2% 30.0% 3/10
5 5 6.6% 20.0% 1/5
6 6 7.9% 66.7% 4/6
7 5 6.6% 60.0% 3/5
8 6 7.9% 50.0% 3/6
9 8 10.5% 37.5% 3/8
10 8 10.5% 12.5% 1/8
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 5.8% 33.3% 1/3
2 9 17.3% 44.4% 4/9
3 9 17.3% 33.3% 3/9
4 6 11.5% 16.7% 1/6
5 3 5.8% 33.3% 1/3
6 5 9.6% 60.0% 3/5
7 3 5.8% 33.3% 1/3
8 4 7.7% 50.0% 2/4
9 4 7.7% 50.0% 2/4
10 6 11.5% 16.7% 1/6
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 33.3% 0.0% 0/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 50.0% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 2 28.6% 0.0% 0/2
11 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 18.2% 100.0% 2/2
2 2 18.2% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 18.2% 100.0% 2/2
5 2 18.2% 0.0% 0/2
6 1 9.1% 100.0% 1/1
7 2 18.2% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.